Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0.3.2 została wydana.


Recommended Posts

Ale mi policja po prostu jestem rozczarowany

Nie zachowuj się jak dziecko które nie dostało wymarzonej zabawki... Czym jesteś rozczarowany? Tym, że za darmo dostajesz mp, że mwl4 sam z siebie ciągle go usprawnia i wspiera najnowsze aktualizacje? A może inaczej... Co robisz żeby mieć oczekiwania? Płacisz kolosalny miesięczny abonament? Wykonujesz model radiowozu czy może siedzisz całymi dniami i myślisz jak rozwiązać problemy multiplayera, żeby trochę odciążyć ekipę? Myślisz, że to wszystko jest takie proste, że ktoś sobie pstryknie palcem i powie "o w tej aktualizacji dam policje a w następnej straż pożarną". Sory, ale dla mnie takie pisanie jest śmieszne. Docenisz te "rozczarowujące" aktualizacje gdy mwl4 skończy tworzyć multiplayer i rzuci to w pizdu przez takich co im ciągle mało.

Dzięki za aktualizacje wczoraj nie mogłem grać przez crashe zobaczę jak to będzie dziś. :P

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie aktualizacja jest krokiem wstecz a konkretnie punkt 3. Skalowanie nametagów w zależności od dystansu; już wyjaśniam dlaczego

 

Przez skalowanie nicki jak i tagi clanowe (firmowe) są praktycznie nieczytelne jedynie jak już jestem bezpośrednio przy mijanym pojeździe to mogę przeczytać kto to jedzie (nie wiem może to już kwestia wieku ale okulary też nie pomogły) i tutaj rodzi się jeszcze jeden problem bo jak ktoś będzie trolował albo jechał pod prąd czy coś w tym stylu i będzie tak powiedzmy te 50+ metrów dalej to jego nick będzie bardzo ciężko rozczytać a dodać do tego średnią jakość nagrywania + kompresje np YT i już widzę jak mój raport na trola jest odrzucany bo na tabie będzie np 20 osób a nick winowajcy będzie nieczytelny w wystarczający sposób żeby go przypisać do jakiegoś z taba (już można zapomnieć o zraportowaniu kogoś bez włączonego taba)

 

jeszcze wszystko by było ok jak to skalowanie nametagów było by dobrowolną opcją a teraz to średnio mi się podoba (z praktycznego punktu widzenia jak i wizualnego)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mwl4 dziękuję za kolejną aktualizację.

A co do reszty wypowiedzi to proponuję zacząć się cieszyć a nie tylko narzekać i szukać dziury w całym...

Nie zapominajcie że jest to wersja Alpha i z pewnością Michał robi co może aby ją poprawiać i udoskonalać.

Na spokojnie dajcie Im trochę czasu bo to też są ludzie i mają własne życie a nie tylko siedzieć przy kompie i pracować nad MP.

Troszkę wyrozumiałości i cierpliwości a myślę że pod koniec roku Developerzy Nas czymś zaskoczą:)

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mwl4 dziękuję za kolejną aktualizację.

A co do reszty wypowiedzi to proponuję zacząć się cieszyć a nie tylko narzekać i szukać dziury w całym...

Nie zapominajcie że jest to wersja Alpha i z pewnością Michał robi co może aby ją poprawiać i udoskonalać.

Na spokojnie dajcie Im trochę czasu bo to też są ludzie i mają własne życie a nie tylko siedzieć przy kompie i pracować nad MP.

Troszkę wyrozumiałości i cierpliwości a myślę że pod koniec roku Developerzy Nas czymś zaskoczą:)

Pozdrawiam.

Developer* ;) mwl4 jest tylko jeden :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z tym update'em. Chodzi o to że gdy odpalam multi i wczytuje save to nie wrzuca mnie na serwer, wcześniej jeżeli się tak działo wchodziłem do menu, wracałem do gry i było spoko teraz wywala mnie z gry i wyskakuje informacja o "Fatal error". Nie wiem jak rozwiązać ten problem, przeinstalowałem już kilka razy multi jak i single ets2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.