Jump to content

Save


Kris95

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników forum jestem tu nowy i mam nadzieje że wybrałem dobre miejsce na napisanie tego postu.

 

Chciałbym się was zapytać odnośnie save'ów na mp czy jak np grałem na mp i dojechałem dopracodawcy (rynek przesyłek) i wziąłem zlecenie to czy moge normalnie zrobic save i jak w kolejnym dniu wejde to czas mi się nie zbuguje? głównie chodzi mi o to czy nie bede spóźniony.

 

I czy jest jakaś lepsza możliwość na dojazd do pracodawcy który jest oddalony o kilkaset do tysiąca kilometrów jeżeli nie mam pewności czy zdąże? sprawdzi się opcja kupna kilku garaży w różnych miastach dzięki czemu mógłbym po prostu przenieść się i tyle? :D

 

Dzięki za odpowiedź:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czas się nie zbuguje, ale spóźniony będziesz. Opcja kupna kilku garaży (prawdopodobnie) się nie sprawdzi. Z tego co wiem mając aktywne zlecenie nie można się teleportować do garaży (jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie). Jeżeli nie jesteś w stanie ukończyć zlecenia na mp jedyną opcją by się nie spóźnić jest zapisanie gry i dokończenie zlecenia na singlu, gdyż po zapisaniu gry czas również jest zapisywany i zostanie on w tym miejscu wczytany na singlu, zaś na mp nie, bo tam czas leci niezależnie od tego w zapisie gry. Albo po prostu anulować zlecenie, ale za to jest przyznawana kara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.