Jump to content

Możliwość tuningowania Scouta


zijjo

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:  Możliwość tuningowania scouta (tego którego robi Szeryff, oczywiście jak wyjdzie)

Opis Sugestii:Witam! może i jest to symulator ciężarówek, ale myślę że fajnie by było żeby samochody też się rozróżniały poprzez wprowadzanie możliwości modyfikacji zawieszenia, tworzenia negatywu, dobierania felg.

Przykładowe obrazki: oczywiście obrazek nie z gry, ale porównajcie sobie dzisiejszą sytuacje, jest coraz więcej pojazdów typu: https://d-a.d-cd.net/dc1da58s-960.jpgniż pojazdów typu https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Skoda_Octavia_1.8_TSI_Green_tec_Elegance_(III)_%E2%80%93_Frontansicht,_14._April_2013,_D%C3%BCsseldorf.jpg a jeśli zostanie dodana ta skoda policyjna i ekonomia to można by się też pokusić o mocniejsze silniki od tych policyjnych (modyfikowanie głównie) żeby policja też nie miała za łatwo, a jak będzie już ten radiowóz dla policji to będzie można wprowadzić przepisy typu rejestracja musi być w widocznym miejscu (możliwość usunięcia jej całkowicie dla tych pojazdów jak 1 link ze zdjęciem) które by skutkowało mandatami

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ takiej sugestii jeszcze nie ma, a samochód (również ten wirtualny) nie powinien być zwykłym "wozidełkiem" lecz powinien sprowadzać forumową grupę ludzi do wspólnej pasji. Tak samo wtedy będzie można tworzyć fajne wideoklipy, robić zloty.

Link to comment
Share on other sites

a ty pomyliłeś niebo ziemią?? nikt ci takiej skody nie zrobił. A po drugie jak masz talent to zrób sam i już :) 

 

 

 

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :)

Link to comment
Share on other sites

Pisałem z Szeryffem (Szermannem, jak kto woli) jeszcze na starym forum scsgames, którego już nie ma. Możliwość tuningowania będzie, więc bez obaw ;) Dałem mu kilka propozycji odnośnie samego modelu, ale nie chce mi się o nich pisać   :P 
Poza tym sam model musi mieć wymodelowane wnętrze, a później dodawane bajery, które można uznać za zbędne :)

 

PS. Sory, jeżeli przekręciłem ilość literek w nicku :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.