Jump to content

Acil Yardım Kasma Sorunu

SALEEN

Recommended Posts

Sistemim ETS 2 'yi full grafik açıyor. 60FPS'den aşağı hiç düşmezdi. Şimdi birşey oldu FPS iç kamerada 20 . Acayip düşüklük var. Şehir içine girdim mi kasmaya başlıyor. Format denedim ama olmadı. İşletim sistemim win7 64 bit. Pc sistemim gayet iyi dediğim gibi 60FPS oynuyordum şimdi kasmaya başladı. Ne yapmam gerek. DLC alıcam sırf kastığı için oynayamıyorum.

Sürücülerinizi güncelleştirin, oyunu direct x modunda açın, grafik ayarlarından ölçeklemeyi ve ayna detaylarını düşürün.

Merhaba sevgili tırcı, 

Sistem özelliklerin dediğine göre iyiyse eğer kullandığın save ayarlarındandır eğer bi şirkete girdiysen ortak bir konvoy yaptıysanız o size saveyi veren kişinin, oyun içi görüntüleri düşük olabilir bu yüzden bu düşük FPS sorunu alıyor olabilirsiniz.  :)  

Buradan güzel bir video programı edinebilirsin, daha sonra oyuna girin  > Seçenekler , Görüntü ayarları , Oradan istediğiniz kendinize uygun olanı seçin.. daha sonra kendinize uygun olan ayarları yapın. ardından ekran kartınız güncel mi? ekran kartınız güncel deyilse hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? NVIDIA & Fraps ?

• Özgür abi ben yazdıktan sonra mesajını göremedim, kusura bakma. gönderdikten sonra farkettim. Eğer hatam varsa yorumu kaldırabilirsin..  :lol: 

NVİDİA Kullanıyorsan Buradan güncelle, 

AMD işletim sistemi kullanıyorsan buradan güncelle. 

Konu kirliliğini önlemek için, lütfen konu başlığını büyük büyük yapmayalım, Konu başlığını düzeltip küçük küçük yaparsan güzel olur.. 

Yorum düzenlendi. 

Hocam hiçbir save dosyası vb. birşey kullanmadım. Bu sorunun bir türlü çözümünü bulamadım. Format, yeniden oyunu yükleme vs. hiçbirşey farketmiyor.

60FPS olan yerler 20 FPS'e düşmüş durumda. Sanırım bu böyle devam edicek çünkü çözümü yok

Hocam hiçbir save dosyası vb. birşey kullanmadım. Bu sorunun bir türlü çözümünü bulamadım. Format, yeniden oyunu yükleme vs. hiçbirşey farketmiyor.

60FPS olan yerler 20 FPS'e düşmüş durumda. Sanırım bu böyle devam edicek çünkü çözümü yok

Oyuna DirectX olarak mı giriyorsun OpenGL olarak mı ? 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.