Jump to content

II Konwój Przyjaźni - Tajemnicze zlecenie


Recommended Posts

No dobra, ja się zamykam. Ale tak pomijając resztę w porównaniu do ostatniej edycji praktycznie same zmiany na plus, minusów nie ma sensu opisywać bo znowu zacznę awanturę. Ale:

 

-Konwój zaczął się w planowanym miejscu i o czasie

-Regulamin był egzekwowany

-Konwój jechał trasą wcześniej wymierzoną

-Kiedy ja musiałem gdzieś iść nie zostałem porzucony po uprzednim zapewnieniu mnie że poczekają

-Osób było więcej, organizacja była lepsza, humoru było co nie miara.. No po prostu jeśli uda mi się zapomnieć o hipokryzji, to chcę jeszcze raz!

 

Dziękuje bardzo jeszcze raz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W imieniu swoim dziękuję za konwój.

W następnej edycji zapewniam, że organizacja będzie jeszcze lepsza i (miejmy nadzieję) atmosfera też będzie lepsza.

Następny konwój dopiero pod koniec sierpnia.

Pozdrawiam

arusf2011

E tam, początkowy "żarcik" na tsie ( zanim jeszcze ruszyliśmy ) był wyborny ;D

 

haha :D Oj tam, fajnie się leciało :D Zwiedziłem konwój z lotu ptaka :D

Swoją drogą ledwo mnie dotknąłeś, a ja poleciałem jakby mi ktoś rakietę w tyłek wsadził xD

 

No właśnie, bo chciałem Ciebie ominąć awaryjnym i nawet z mojej strony wyglądało to jak szturchnięcie. Nawet nie dostałem info :D

A tu fruu, jak Małysz po złoto :D

 

To trzeba kiedyś powtórzyć. Może nawet i dosłownie. Też po drodze zatańczyłem :P

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W imieniu swoim dziękuję za konwój.

W następnej edycji zapewniam, że organizacja będzie jeszcze lepsza i (miejmy nadzieję) atmosfera też będzie lepsza.

Następny konwój dopiero pod koniec sierpnia.

Pozdrawiam

arusf2011

Jezeli lepsza organizacja ma oznaczac odpowiedzislnosc za lagi takze poza twoimi to wpadne :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.