Jump to content

Dyskusja


Karol355

Recommended Posts

Czemu zamykacie dyskusje? bo co nie na ręke wam bo ktoś mówi prawde? A nie przepraszam ty vodka masz swój swiat i swoje kredki :) więcej rozmów z steama nie bd wstawiał bo bardzo szybko ze znajomych mnie skasowałeś tak jak byś sie czegoś bał ^^ ale spoko 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Angelu mój drogi :D Jak zostałem adminem to też myślałem, że można wszystko zmienić i się buntowałem. Vodka może potwierdzić, pisałem z nim do 2:00 w nocy. Ale tak kolorowo to nie wygląda.

 

Nie każdy admin ma zawsze czas żeby podchodzić do każdego gracza indywidualnie. Staramy się, ale nie zawsze jest to możliwe. Podobnie jest z raportami, jesteście proszeni o nagrywanie bo najczęściej admin przybywa na miejsce po zdarzeniu. 

 

Nie rozumiem Twojego problemu, bo sam jesteś sobie winny. Na początku chciałem stanąć po Twojej stronie, ale widzę, że nie ma po co, bo po prostu złamałeś regulamin i tyle. Następnym razem jeśli masz jakieś zażalenia to pisz je od razu, a nie po pewnym czasie. Prosta zasada :) I nie narzekajcie na administrację, bo jeśli ktoś w tym nie siedzi to nie ma pojęcia o czym mówi i jeśli komuś się wydaje, że to "lajtowa" praca to niech się puknie w głowę. Do tego dochodzi te tłumaczenie się. Nagle każdy jest bez winy. Nie wiedziałem, że żyjemy w takiej utopii :) Jeżeli ktoś napisze porządną apelację, przyzna się do błędu i przeprosi to zawsze otrzyma unbana. Przynajmniej ode mnie :) Szczerze mówiąc to moim zdaniem powinniście się cieszyć, że macie możliwość odwoływania się od banów i bezpośredni kontakt z administracją, bo zawsze można przyjąć system Valve - zbanowany i tyle, nie ma żadnego "ale". To samo na forum. Porównajcie sobie zasady panujące na forum ETS2MP i np. na MPC Forum. Już kiedyś o tym wspominałem. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Angelu mój drogi :D Jak zostałem adminem to też myślałem, że można wszystko zmienić i się buntowałem. Vodka może potwierdzić, pisałem z nim do 2:00 w nocy. Ale tak kolorowo to nie wygląda.

 

Nie każdy admin ma zawsze czas żeby podchodzić do każdego gracza indywidualnie. Staramy się, ale nie zawsze jest to możliwe. Podobnie jest z raportami, jesteście proszeni o nagrywanie bo najczęściej admin przybywa na miejsce po zdarzeniu. 

 

Nie rozumiem Twojego problemu, bo sam jesteś sobie winny. Na początku chciałem stanąć po Twojej stronie, ale widzę, że nie ma po co, bo po prostu złamałeś regulamin i tyle. Następnym razem jeśli masz jakieś zażalenia to pisz je od razu, a nie po pewnym czasie. Prosta zasada :) I nie narzekajcie na administrację, bo jeśli ktoś w tym nie siedzi to nie ma pojęcia o czym mówi i jeśli komuś się wydaje, że to "lajtowa" praca to niech się puknie w głowę. Do tego dochodzi te tłumaczenie się. Nagle każdy jest bez winy. Nie wiedziałem, że żyjemy w takiej utopii :) Jeżeli ktoś napisze porządną apelację, przyzna się do błędu i przeprosi to zawsze otrzyma unbana. Przynajmniej ode mnie :) Szczerze mówiąc to moim zdaniem powinniście się cieszyć, że macie możliwość odwoływania się od banów i bezpośredni kontakt z administracją, bo zawsze można przyjąć system Valve - zbanowany i tyle, nie ma żadnego "ale". To samo na forum. Porównajcie sobie zasady panujące na forum ETS2MP i np. na MPC Forum. Już kiedyś o tym wspominałem. 

Dobrze ja rozumiem wszystko ale skoro to dyskusja to czemu zamyka się tą dyskusje wtedy jak pewnie polowa osób co chciała by wypowiedzieć swoje słowo?

Link to comment
Share on other sites

 

Czemu zamykacie dyskusje? bo co nie na ręke wam bo ktoś mówi prawde?

Bo nie widze sensu dalszej rozmowy. Dostales slusznego bana, usuniecia bana nie bedzie, i jedynie jaka by byla kontynuacja to twoj placz.

 

A nie przepraszam ty vodka masz swój swiat i swoje kredki  :)

Tak.

 

 więcej rozmów z steama nie bd wstawiał bo bardzo szybko ze znajomych mnie skasowałeś tak jak byś sie czegoś bał ^^ ale spoko 

Nie chodzi o rozmowy, nie boje sie ani nie wstydze swoich wypowiedzi na steam. Po prostu usuwam osoby ktore nie sa juz w mojej firmie, aby nie miec spamu.

 

 

Przestan plakac, bo to nie miejsce. Decyzji nie zmienie, i nie ma po co drazyc tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.