Jump to content

Surowsze kary za umyśle przewinienia


[PL] Wysza

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Surowsze kary za umyślne przewinienia

 

Opis Sugestii: Grając zauważyłem iż wielu graczy za umyślne blokowanie drogi, doprowadzanie do wypadków, jazdę pod prąd a często wszystko naraz otrzymuje bana na 10, 30 lub 60 min. Co niczego nie zmienia bo po tym czasie wracają i robią to samo. Rozumiem że można pomylić kierunki jazdy tuż po przeprawie z europy do Anglii, czy też nie dostosować prędkości na zakręcie i wpakować się w innego gracza jadącego w przeciwnym kierunku, no cóż jak w życiu. Wjazd na autostradę pod prąd to już po prostu czysta złośliwość / głupota / chęć wkur... pozostałych graczy i adminów, dlatego proponuje by takie zachowanie były karane znacznie surowiej np. 7 dniowym banem.

 

Przykładowe obrazki: -

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Zniechęci to graczy którzy chcieli by sprawdzić co się stanie gdy... , a którzy chcieli by kontynuować grę. Spadła by liczba trolli przeszkadzających w grze .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj grając z rana miałem taką sytuacje, że jakiś koleś jechał i zaczął mnie blokować oraz uszkodził mi pojazd. Od razu napisałem raport o tym użytkowniku, minęło może z 30 min później widząc go jak jeździ dalej po serwerze. Dlaczego ta osoba nie dostała od razu bana ?

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

Pffffffffffff admini sa chyba slepi ......wczoraj zaraportowalem 7 osob i zadne niedostala upomnienia a niektorxch  reportowali tez inni. Wczoraj i  dzisiaj do tego dostalem pare raze  w tyl a potem mnie jeszcze pchali ija dostalelm kicka za wyprzedzanie a raz  za afk .-.- a  auto admina stalo 100m dalej -.- (na wszystko mam do wideo)

Link to comment
Share on other sites

Co do tematu, kazdy admin daje bany wedlug wlasnego uznania. Pamietam jak na wakacje dawalem bardzo surowe kary (miesiac, poltora) za specjalne przewinienia, ale jednak to bylo za duzo.

Aktualnie jak widze gdy ktos robi cos specjalnie to daje 7/14 dni bana, perm to ostatecznosc. Chociaz nie ukrywam, ze czasami daje perma zeby gosc sie przestraszyl i ogarnal, i gdy napisze ban appealing to juz mu zmniejsze te kare.

 

Co do slepoty admina, niestety, choroba zawodowa. A NFZ nie chce refundowac nam operacji na taki typ slepoty.

A powazniej, powiedz mi czy ww zyciu realnym, policjant wrecza komus mandat poniewaz jakas osoba powiedziala ze ten ktos zlamal przepisy? Nie, jezeli nie ma dowodu w postaci np. nagrania. Tak samo i my. Reportujecie graczy po fakcie, nie mamy jak sprawdzac czy stycznosc byla i z czyjej winy... Chyba nie chcielibyscie dostac bana poniewaz ktos was nie lubi i zglosil was? Nagrywajcie jazde i wrzucajcie do odpowiedniego tematu... Nie po to zostal stworzony, aby nikt go nie uzywal :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.