Jump to content

Dwie strefy kolizyjne w portach


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Dwie strefy kolizyjne w portach

Opis Sugestii: Propozycją ode mnie jest zmodyfikowanie stref bezkolizyjnych w dwóch portach: Hirtshals i Frederikshaven, znajdujących się w Danii.

Wjazd i wyjazd z tych dwóch portów jest oddzielny i nie koliduje z sobą (chodzi mi, że jest oddzielny wjazd i oddzielny wyjazd aby ktoś źle nie zrozumiał).

 

Kolorem czerwonym oznaczona strefa kolizyjna.

Kolorem zielonym oznaczona strefa bezkolizyjna.

Przykładowe obrazki:

34972a1.png

z32me.png

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Modyfikacja ta pozwoli nam cieszyć się z nieco bardziej urealnionej gry, ponieważ będziemy zmuszeni chwilę zaczekać w kolejce aby móc skorzystać z promu.

Rozrywka będzie bardziej atrakcyjniejsza, przynajmniej w tych dwóch portach.

Na pozostałych portach niestety wjazd i wyjazd jest w tym samym miejscu więc moglibyśmy cieszyć się jedynie z dwóch portów o ile zostanie ten pomysł przyjęty.

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Fajna propozycja, lecz w pierwszym porcie ludzie jeżdżą tak jak narysowałem różową linią, bo nie wiedzą jak się normalnie tam powinno jechać zdarza się też, że ktoś pojedzie tak jak narysowałem niebieską :D

Więc i tak jeździli by po strefie non collision 

 

yRJ8Atg.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.