Jump to content

Scania Trip


Recommended Posts

Dzisiejsza trasa z Goteborga do Linz do spokojnych nie należała. Najpierw dyskusja ze Szwedem, Litwinem, Holendrem i Anglikiem  o Polakach w etsie. Mieszanka narodowości....Chociaż najpierw najeżdżali na polaków potem się zrekompensowali i każdy wyjechał z miasta zadowolony :)

2dkwu91.png

 

Następnie załadunek na firmie VPC.

j0jt3q.png

 

"o Panie Czech spadł mi z nieba" powodując 100% uszkodzeń i skazanie mnie na tragiczną śmierć pod kołami pociągu.

14eci6s.png

29orcsp.png

11awsis.jpg

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trasa z Linz do Krakowa. I taka sytuacja z naczepą :D

axxjc1.png

 

Potem w kadr wkradł się gracz o nicku Simo, który stwierdził, że robię zdjęcie skale .... ?! :D

 

avq92a.png

2nhmhsn.png

2vt46sg.png

 

Chwila postoju na granicy polsko - czeskiej no i rozładunek w Krakowie.

 

hx6ejo.png

2ho8xo7.png

 

Potem krótka trasa z Uppsala do Vasteras, gdzie pojawił się mały korek.

 

24gpr43.png

 

I trasa z Vasteras do Felixstowe. Pozdrawiam Gama | PL :)

 

312wx2p.png

  • Upvote 3

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sobie troszkę pozwiedzałam skandynawskie tereny. Trafiłam na drogę koło Kristiansand, która nie jest zaznaczona na mapie. Tak oto wyglądała moja nawigacja po wjechaniu na jednokierunkową uliczkę prowadzącą wokoło jeziora. Nawigacja sfiksowała :D

 

 

2n8zvva.png

Gorzej by było z kimś się minąć tam na szczęście nikt tam nie jechał :P . Potem wjeżdża się z niej na dwupasmówkę, która również nie jest oznaczona.

 

rjfhbq.png

 

Most zrobił na mnie ogromne wrażenie, aż musiałam cyknąć fotkę :D

 

2rnhpxx.png

 

A na koniec zaparkowałam pod jakąś chatką i idę spać :rolleyes:

 

vyvz81.png

  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj spontaniczny konwój firmowy z najlepszymi kierowcami Repiński Transport. Jako że oficjalnie przebywam na urlopie w wirtualnej firmie mało jeżdżę, ale takiego konwoju odmówić sobie nie mogłam. Kierowcy ujednolicili ciągniki na najnowsze Mercedesy, niestety ja znów popsułam troszkę wygląd konwoju, ponieważ dołączyłam w trakcie trwania konwoju i nie zmieniłam marki, dlatego moja Scania cieszyła się, że nie poszła w odstawkę do warsztatu. :PDzisiaj podróżowaliśmy po Polsce i Czechach.

 

20u3ker.jpg

dxbf2t.jpg

2n24v9i.png

24pgb43.png

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taki mały konwój firmowy ..... Jakoś tak "paskowo" zrobiło się na tym parkingu. Startowaliśmy z Gdańska. Mój trip był krótki, bo oddałam ładunek już w  Poznaniu i zakończyłam jazdę :D :D :D :D Pozdrawiammmmmmmmm i szerokości, może dzisiaj znów będzie jakaś trasa, jakby ktoś był chętny to pisać na steam po 20 :)

xdw26x.pngih5b87.png312h4py.png

  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.