Jump to content

DLC Skandynawia


Blondynek

Recommended Posts

Miałem dać Ci znać jak dostanę. Milczę, bo też nie dostałem. Teoretycznie cały dzień mają czas, ale widzę, że trzeba było kupić grę na cdp.pl - Fabrykę Kluczy odwiedziłem ostatni raz.

Ja tak samo, kupiłem tam tylko dlatego że miałem punkty i resztki na PSC ;c 

No cóż, musimy czekać ;c Jak do 12 nie dostanę to zadzwonię się dowiedzieć co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

Więc tylko drobna zmiana tematu - ktoś już grał i może się podzielić wrażeniami?

 

Grałem od 1 w nocy :D

Wrażenia są pozytywne, gra się nie zacina a świat jest zrobiony bardzo ładnie, może zrobiłem po nowych terenach z 1000 km ale jestem zadowolony i nie żałuję wydanej kasy. 

Brakuje mi jeszcze w World of Truck skandynawskich tablic rejestracyjnych, ale mam cichą nadzieję, że szybko je dodadzą ;]

76561198130329812.png

Link to comment
Share on other sites

Już na początku swojej trasy dzisiaj zahaczyłem o kopalnię (chociaż ciężko to nazwać kopalnią, ale inne słowo nie przychodzi mi do głowy) i muszę powiedzieć jedno. KOSMOS! Może i kopalnie w Skandynawii nie są tak zróżnicowane poziomowo jak te z podstawki, ale i tak zabawa jest przednia. Na wstępie zawiesiłem się na samym wjeździe, a po wykonaniu rundki dookoła stwierdziłem, że trzeba tam jeszcze kiedyś wrócić, gdyż zabawa jest przednia.

Spotkał się ktoś może z dziwnymi artefaktami nieba oraz świateł drogowych w lusterkach?

Używaj funkcji Edytuj

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, też czasami po lusterkach mi jakieś (jak ja to nazywam) 'cośki' skaczą...

#Edit.

Widzę, że Panowie od SCS już coś podłapali i na swoim forum proszą o zgłaszanie błędów związanych z brakującymi teksturami i geometrii.

viewtopic.php?f=166&t=183085 (SCS Software > Bugs 1.17)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla ludzi którzy zakupili DLC w fabrykakluczy.pl, informacja pochodzi od supportu:

 

Niestety klucze nie dotarły od dystrybutora. To dla nas bardzo nieprzyjemna sytuacja. Mamy potwierdzenie że będą dopiero jutro. Wiemy, ze premiera jest dzisiaj i mieliśmy od dystrybutora informację że dzisiaj uda im się klucze dostarczyć.

Pewnie w okolicach godziny 11-12

spectrans_white-1.png

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla ludzi którzy zakupili DLC w fabrykakluczy.pl, informacja pochodzi od supportu:

 

Męczyłem ich dzisiaj dwukrotnie, dwukrotnie słyszałem, że będzie dziś. Potwierdzili nawet, że kody już do nich dotarły i 1-2 godziny trwać będzie wrzutka tego na serwer. Parodia. Tam gdzie zwykli kupujący otrzymywali klucz z cdp.pl dzisiaj po północy, tam "fabrykakluczy" ma problem. No nic, dzięki za informacje Panie Kojocie.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze współczuję Wam oczekiwania na Wasze klucze. Zastanawiam się tylko dlaczego niby oferty innych sklepów bardziej Was skusiły niżeli na cdp.pl gdzie cena była najniższa z tego co wiem, po za tym cdp.pl to oficjalny wydawca, więc na 99% wiadome było, że w kulki nie polecą. 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Szczerze współczuję Wam oczekiwania na Wasze klucze. Zastanawiam się tylko dlaczego niby oferty innych sklepów bardziej Was skusiły niżeli na cdp.pl gdzie cena była najniższa z tego co wiem, po za tym cdp.pl to oficjalny wydawca, więc na 99% wiadome było, że w kulki nie polecą. 

Zapłaciłem tam za to niecałe 30 zł, a po 2 miałem resztki na PSC ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja wybrałem cdp.pl i jestem z tego zadowolony. :)

Co do DLC - świetne, przejechałem tylko kawałek mapy a już znalazłem kilka bardzo ciekawych miejsc. :D Jest mi tylko szkoda, że polskie DLC wyszło wcześniej i tereny nie są takie ciekawe jak skandynawskie. :(

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Panowie, dostałem dziś rano DLC i jak tylko wjechałem na nowe tereny zauważyłem coś po czym mnie zamurowało wręcz. W spedycjach nie było stref bezkolizyjnych. Ludzie stali w kolejkach do rozładunków, niekiedy trudnych ale każdy czekał na swoją kolej. Fakt faktem dzieci były w szkole i było baaaardzo spokojnie. Naszedł mnie pomysł żeby może spróbować wyłączyć te strefy. Oczywiście to tylko luźny pomysł do dyskusji bo niby czemu nie? 

 

Pozdrawiam ! :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze współczuję Wam oczekiwania na Wasze klucze. Zastanawiam się tylko dlaczego niby oferty innych sklepów bardziej Was skusiły niżeli na cdp.pl gdzie cena była najniższa z tego co wiem, po za tym cdp.pl to oficjalny wydawca, więc na 99% wiadome było, że w kulki nie polecą. 

 

Panie WooQash`u, u naszego "dostawcy" było taniej o 19 groszy (49,80zł)! ;)

 

Tak po prawdzie, to gdybym wiedział, że cdp.pl jest oficjalnym wydawcą u nas, bez wątpienia bym się u nich zaopatrzył. Byłem przekonany, że wszelkie serwisy z kluczami załatwiają przedpremierowe sprawy bezpośrednio z SCS Software. Generalnie nie ma co robić rozrób i wszczynać awantur. Pozostaje po prostu lekki niesmak, tym bardziej, że były próby kontaktu i wyjaśnienia sytuacji. Serwis powinien opublikować oficjalnego newsa ze sprostowaniem lub też, powiadomić klientów mailowo o opóźnieniu. Nie dość, że nie ma o tym mowy, to jeszcze okazuje się, że właściwie kłamali i klucze dojdą do nich jutro. Jak pisałem wyżej, daleki jestem od robienia boruty z byle powodu - bo przywodzi mi to na myśl typowo polskie "Zastaw się a postaw się" - ale sam fakt sprzedaży produktu sygnowanego oznaczeniami "Preorder, wysyłka w dniu premiery, 24/7" niestety obliguje do zachowania jakiegoś standardu. Tyle moich żali, niestety fabrykakluczy.pl to dla mnie zamknięty rozdział. Przykre prawa rynku ale nic już u nich nie kupię.

 

@Blondynek

 

Na razie jak widać jest sporo pomniejszych bugów które trzeba wyłapywać i łatać na szybko. Pomysł z kolizjami na spedycjach wydaje mi się świetny, może warto będzie postawić ankietę w przyszłym tygodniu i poprosić inne sekcje narodowe o podobną. Trolle? Pamiętam tę grę 3-4 miesiące temu, kiedy w lewym dolnym rogu roiło się od czerwonych komunikatów. Na dzień dzisiejszy chyba zrobiło się trochę spokojniej. Mamy limit prędkości ustawiony na 110kmh i szczerze mówiąc, nie spotkałem się z nadmiernym piractwem i wypadkami (może jestem szczęściarzem). Podsumowując - inicjatywa mi się podoba.

 

Szkoda mi tylko devsów, bo zmieniają te strefy kolizyjno-bezkolizyjne a gracze sami nie wiedzą, jak byłoby lepiej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Trolle? Pamiętam tę grę 3-4 miesiące temu, kiedy w lewym dolnym rogu roiło się od czerwonych komunikatów. Na dzień dzisiejszy chyba zrobiło się trochę spokojniej. Mamy limit prędkości ustawiony na 110kmh i szczerze mówiąc, nie spotkałem się z nadmiernym piractwem i wypadkami (może jestem szczęściarzem). 

Pewnie dlatego bo usuneli komunikaty :D

Link to comment
Share on other sites

"Zastaw się a postaw się" - ale sam fakt sprzedaży produktu sygnowanego oznaczeniami "Preorder, wysyłka w dniu premiery, 24/7" niestety obliguje do zachowania jakiegoś standardu. Tyle moich żali, niestety fabrykakluczy.pl to dla mnie zamknięty rozdział. Przykre prawa rynku ale nic już u nich nie kupię.

 

 

 

Dokładnie, punkty wykorzystałem wszystkie, dlatego już nigdy u nich nie zakupię nic, a zamiast zmienić opis. dalej pisze że wysyłka w dniu premiery 07.05.2015, tak jak piszesz nie pozostaje nam nic tylko czekać. Pracowników też mają nie ten teges, pisałem znowu o 20 i jeden pisał że klucz już klucze mają i zaraz będzie wysyłka, zaś drugi pan odpisał mi że dopiero jutro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.