Jump to content
  • 0

Crash gry przez usunięte mody


bosh42

Question

Cześć. Mam problem z wersją single player. Otóż zauważyłam, że od jakiegoś tygodnia crashuje mi się gra i przestaje działać. Dodam, że usunęłam niepotrzebne mi mody i wtedy właśnie zauważyłam, że gra nie działa prawidłowo. Da się coś zrobić, żeby grać dalej?

 

Dodaje log i crash z gry:

 

game.crash.txt

game.log.txt

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niektóre modyfikacje dość mocno wgryzają się z zapis gry i przy próbie uruchomienia gry bez nich potrafią wyłożyć całą grę. Głównie powodują to dodatkowe mapy, ale mogą też różne dodatki, nie ma reguły. Zasada jest jednak prosta, na profilu, na którym gramy na Multiplayerze najlepiej nie bawić się z żadnymi większymi modyfikacjami (zwłaszcza mapami), gdyż mogą uniemożliwić grę crashując ją przy ładowaniu lub w trasie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spróbuj przeinstalować grę. Odinstaluj ETS2'a, modyfikację i usuń wszystkie ,,pozostałości" ręcznie. Potem spróbuj zainstalować wszystko od nowa. 

A co z dotychczasowym profilem? - nie chcę go stracić... A jeśli nie pamiętam jakie modyfikacje usunęłam, to czy przy ponownej instalacji będzie działać mój profil?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podejrzewam, że save może być na stałe uszkodzony. Możesz gdzieś skopiować swój obecny zapis i przeinstalować wszystko tak jak pisałem wyżej. Jeśli błąd dalej się będzie pojawiał - spróbuj użyć backupów z folderu w Dokumentach. Te też wcześniej gdzieś skopiuj. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.