Jump to content

Recommended Posts

truckersmp-featured-zone.1685793614.png

Dp2V8oH.png

Zdravíme vás,

Od prvních Real Operations v roce 2017 se stále jedná o nejpopulárnější událost v TruckersMP. Se čtrnácti minulými (a dalšími v budoucnu!) jsme ušli dlouhou cestu a neustále tvrdě pracujeme na realizaci nových nápadů a vývoji nástrojů, aby každá událost byla lepší než ta předchozí.

Po zavedení jednoho z nejužitečnějších nástrojů, našeho systému dynamických objektů (DOS), který umožňuje našemu talentovanému týmu interagovat s herním prostředím na serveru, a tedy umisťovat celou řadu vlastních objektů včetně řešení pro řízení dopravy, chytrých značek, rekvizit a vozidel, jsme začali uvažovat, že bychom přenesli živé události na náš nejoblíbenější server – Simulation 1, a v zákulisí tvrdě pracujeme na tom, aby se to stalo skutečností.

Dnes s velkým potěšením oznamujeme spuštění Featured Zone - první z našich živých událostí, které se uskuteční na serveru Simulation 1.

 


 

Co je Featured Zone?

 

V této Featured Zone, která se koná od 3. června do 2. července, bude TruckersMP provádět stavební práce ve hře, aby se dálnice v okolí Calais přizpůsobila standardům „řízené dálnice“, to zahrnuje instalaci stálých visutých portálů a inteligentního značení, které umožní tuto dopravně vytíženou oblast průběžně efektivněji řídit.

V rámci této události budou mít hráči možnost sledovat postup výstavby v reálném čase a také vidět při práci různá speciální vozidla v celé oblasti Featured Zone, což zajistí spoustu příležitostí k jedinečným interakcím.

Pro usnadnění prací je zavedena řada uzavírek jízdních pruhů a omezení rychlosti, aby měl náš tým prostor pro bezpečnou práci, a v případě potřeby jsou během čtyř týdnů plánovány další úplné uzavírky a objížďky. K dispozici budou také členové našich Event a Game Moderation Teamů, aby zajistili hladký průběh.

btDhHKq.png

Při projíždění oblastí mějte na paměti následující:

  • V zóně se mohou tvořit fronty, buďte prosím trpěliví a dodržujte všechna pravidla silničního provozu.
  • Dodržujte veškerá značení a pokyny členů týmu TruckersMP.
  • V zóně platí snížené rychlostní limity s funkčními rychlostními radary.
  • Nezastavujte v zóně, pokud se vám porouchá vozidlo, použijte F7 pro teleport do servisu.

 


 

Doufáme, že se vám tato novinka líbí, a rádi bychom slyšeli vaše názory na Featured Zone – dejte nám vědět, co si myslíte, na fóru, Discordu nebo zasláním zpětné vazby na Community Management.

Nezapomeňte se s námi také podělit o své fotografie na FacebookuInstagramu nebo Twitteru s použitím hashtagu #TMPFeaturedZone 📸

 

- TruckersMP team

--> Zobrazit článek na domovské stránce (anglická verze)

  • Awesome! 1

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p 339458068_role_Translator(1).png.1c7213d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.