Jump to content
  • 0

Yardım Lazım

ByCasper_

Question

merhaba, ben truckerMP den ban yedim.Sonrasında ise bilgisayarımda bazen oyun oynamaya gelen arkadaşım geldiğinde kendi hesabından girdi , ben banlı olduğum için.sonra da çift hesaptan 3er ay yedik.Talep açtığımda iki hesabında bana ait olmadığına dair herhangi birşey istediler.Benimde aklıma gelmiyor, sizce 2 hesabında benim olmadığını kanıtlayabilecek ne gönderebilirim? 
Yardımcı olursanız çok sevinirim..

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Yiğit_Arda
Size yardım edebilmek için elimden geleni yapacağım,
İlk öncelikle arkadaşınızla sürdüyseniz ve onun fotosu veya video kaydı varsa onu atmayı deneyin çünkü başka bir bilgisayardan oynandığını gösterecektir.
Eğer banınızın haksız olduğunu düşünüyorsanız feedback atabilirsiniz

Saygılarımla
'Leo.

Can I help u ? (u can send me message)

ʀᴇᴘᴏʀᴛ   ᴀᴘᴘᴇᴀʟ ʙᴀɴ  ғᴇᴇᴅʙᴀᴄᴋ

• 0

Merhaba @Yiğit_Arda,

Öncelikli olarak TruckersMP Forum sayfasına hoş geldin. Seni aramızda görmek çok güzel.

TruckersMP'nin feedback hesabını kullanarak oyun moderatörleri ile iletişime geçebilirsin. Bunun için arkadaşının steam hesabının linkini gönder. Durumunu açıkla, steam hesabının sana ait olmadığını göster. Bunun için oyun geçmişinden sohbetlerden vs. faydalanabilirsin. TruckersMP forum sayfasından kanıtla. Aşağıda ben sana feedback sistemine nereden ulaşabileceğini ve nasıl kullanabileceğini gösteren bir link paylaşacağım. Her şey o link içinde mevcut. Sıradışı bir durum yaşamışsın. Güzelce durumunu izah edip arkadaşının banı kalkabilir.

TruckersMP Feedback System: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/25

Regards,

'Nhympex.

• 0

Merhaba @Yiğit_Arda
Malesefki bu olmaz çünkü truckersmp öbür oyunlardan bağımsızdır yani sadece truckersmpden bir fotoğraf veya kayıt atarsanız banınızın açma şansı artar öbür oyunlar bunu değiştirmicektir.
ama dediğim gibi feedback atıp bunları kanıtlarsan banın kalkabilir

Can I help u ? (u can send me message)

ʀᴇᴘᴏʀᴛ   ᴀᴘᴘᴇᴀʟ ʙᴀɴ  ғᴇᴇᴅʙᴀᴄᴋ

• 0

Öncelikle bu istedikleri kanıtın nasıl olması gerektiğini talep üzerinden sana bildirmiş olmaları gerekiyor. Yani ban itirazı oluşturduğunuz talebin içinde muhtemelen mevcuttur.
Değilse kendimce bir kaç yöntem verebilirim;

1- Steam kullanıcı adınızı (isim soyisim ile), hesaptaki Ets2'nin oyun saatlerini ve TruckersMP kayıt tarihlerinin kanıtlarını paylaşarak bu hesabın kendine ait olmadığını belirtebilirsin.
Not: Muhtemelen çoğu kişi gibi kuralları okumadan onayladığın için, banlıyken farklı hesaptan girilmediğini bilmiyordum tarzı şeyler söylemeni tavsiye etmem direk olarak reddeceklerdir.

2- Hesapların IP ve lokasyon kontrollerinin yapılmasını talep edebilirsin. Tabi bunu yapsalar bile yoğunluktan dolayı uzun süre bekleyebilirsin.

Dediğim gibi bunlar benim şahsi fikirlerim fakat kesin bir çözüm kimse sunamaz, kurallarda bu maddeler açıkça bildirilmiştir vede her gelen güncellemeden sonra bu kuralları okuyarak onaylaman için önüne çıkarmaktadırlar. Geçmiş olsun diliyorum 🤎

• Like 1

• 0

öncelikle geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim.bana kendimce kanıt sayacağım bişeyler atmam istendi.Ne atabilirim dediğimde ise söyleyemeyeceklerini ifade ettiler.1 de dediğinizi anlamadım tam ne gönderebilirim bidaha açıklayabilir misiniz rica etsem?

• 0
16 hours ago, Yiğit_Arda said:

merhaba, ben truckerMP den ban yedim.Sonrasında ise bilgisayarımda bazen oyun oynamaya gelen arkadaşım geldiğinde kendi hesabından girdi , ben banlı olduğum için.sonra da çift hesaptan 3er ay yedik.Talep açtığımda iki hesabında bana ait olmadığına dair herhangi birşey istediler.Benimde aklıma gelmiyor, sizce 2 hesabında benim olmadığını kanıtlayabilecek ne gönderebilirim? 
Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Merhaba Yiğit 

Maalesef kanıtlayabileceğini düşünmüyorum çünkü TruckersMP §1.2 - Ban Evading - 90 days kuralını uygularken ıp leri araştırarak yasaklandırma işleminde bulunuyor ve daha önce Kalıcı Ban ile cezalandırılan bu kural ihlali şimdi ise 90 gün yani 3 ay banla sonuçlanıdırlıyor. Sen Sen ol kimseye Bilgisayarıını Verme 😄

Banın İçin Üzgünüm ama maalesef açılmaz diye düşünüyorum. 

whitE

FOCUS FOCUS FOCUS !🤍                          

• 0
4 minutes ago, Ponc l whitE said:

Merhaba Yiğit 

Maalesef kanıtlayabileceğini düşünmüyorum çünkü TruckersMP §1.2 - Ban Evading - 90 days kuralını uygularken ıp leri araştırarak yasaklandırma işleminde bulunuyor ve daha önce Kalıcı Ban ile cezalandırılan bu kural ihlali şimdi ise 90 gün yani 3 ay banla sonuçlanıdırlıyor. Sen Sen ol kimseye Bilgisayarıını Verme 😄

Banın İçin Üzgünüm ama maalesef açılmaz diye düşünüyorum. 

whitE

vallaha kanıtlarsam  açacaklarını belirttiler 😄 merhametli olanlarıda var içlerinde 😄 cevabın için ayrıca teşekkür ederim

• 0
Just now, Yiğit_Arda said:

vallaha kanıtlarsam  açacaklarını belirttiler 😄 merhametli olanlarıda var içlerinde 😄 cevabın için ayrıca teşekkür ederim

Kanıtlarsa açacaklarını belirttilerse senin için iyi ve güzel olmuş.
Kurallarda şu notuda düşmüşler Evidence for ban evading cannot be disclosed due to it containing confidential server-side information. yani Gizli sunucu tarafı bilgileri içerdiğinden, yasaktan kaçınma kanıtı açıklanamaz.

FOCUS FOCUS FOCUS !🤍                          

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Cute Fast

TruckersMP Support + Game Moderator

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

• Like 1

truckersmp-logo-sm.png

----------
ZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.