Jump to content
  • 0

Tab'da Fps düşüşü

West54

Question

Uzun süredir TruckersMP girmiyordum canım sıkıldı ve girmek istedim her şey normal bir şekilde çalışıyor oyunu sıkıntısız açıp oynabiliyorum fakat "TAB'a" basınca fps 60'dan 10 fps'lere düşüyor bunun çözümünü bilenler yardım edebilirmi?

Sürücüler güncel 

Sistemim:

AMD Ryzen 5 3550H
Nvidia GTX 1650 4 GB
 16 GB 3200mhz

Laptop

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, aşağıda yazdığım işlemleri yapınca bu sorun düzeliyor fakat oyunu opengl ile açmış oluyorsunuz. Benim için OBS'de sorun olduğundan TAB'daki fps düşüşüne katlanmak zorunda kalıyorum.

-Oyunu Steam üzerinden açın ve çıkan seçeneklerde OpenGL yi seçin
-Oyun yüklensin, sür tuşuna basın
-Sonra oyunu kapatın ve TruckersMP'yi açın

Umarım yardımcı olabilmişimdir
Saygılarımla, Leithian

• 0

Merhaba @West54,

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Yaşamış olduğunuz sorunu maalesef birçok kişinin yaşadığını belirtmeliyim yani bu sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz. Bu konu hakkında daha önceden bir rehber paylaşıldı, bu rehberin bağlantısını aşağıya bırakacağım lütfen bu rehberdeki adımları deneyiniz böylece sorununuz çözüme kavuşabilir.

Verilen cevap doğrultusunda sormuş olduğunuz sorun çözüldümü? Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

• 0

Merhaba,

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. Bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım. Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.  

Saygılarımla,  

Nightmaree.   

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.