Jump to content

CV dawidpolska555 - 2 lata


Dejffu

Recommended Posts

Nick w grze: dawidpolska555 [PL]

Wiek: 13, Lecz z zaskakująco dużym ogarem :)

Miejsce zamieszkania: Gdańsk, Ok. 5 km od centrum

Sterowanie: Klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198181665246

Staż w grze: 2 lata

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, nie ma za co gdyż jeżdżę z rozwagą, opanowaniem i szacunkiem do innych kierowców

Przedstaw się: Jestem Dawid. Moje zainteresowania to głównie informatyka, motoryzacja i sport. Mam dobrą ortografię, jak na wiek bardzo duży ogar, Dobrze znam język Angielski i Zasady Ruchu Drogowego (Znaki, Światła itp.) Moja największa wada jest taka, że nie posiadam mikrofonu i TS3 co wyklucza mnie z co niektórych spedycji.Mam dobre zdolności jazdy ciężarówką zarówno samemu, jak i w konwoju. Mogę jechać 100 km/h zarówno na wiejskich drogach, jak i na autostradach bez stłuczki, wymijać się. Nigdy nie trolluje, Słucham się administracji i Leaderów w konwojach. W weekendy i święta, jeżdżę praktycznie cały dzień, w dni "robocze" ok 3-4 h (pn.-pt.).

Inne: Nie wymagam od firmy dużo rzeczy, Wystarczy mi dobre malowanie, Konwoje co jakiś czas i VTC. Moje DLC: Going East! Ekspansja Polska., Metalic Paint Jobs, Wyczekuję z pieniędzmi na Skandynawię :) Posiadam poczucie humoru, Własną ciężarówkę i 17 lvl, Zdolności (Od góry): 1,2,3 i 6 ADR, Długodystansowiec na max, Ładunek o wysokiej wartości na 4, Ekologiczna jazda na 3.

 

Dziękuję, Pozdrawiam, Dawid

 Poniżej zrzut ekranu z moją ciężarówką

post-23817-0-28709800-1428412324_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.