Jump to content

Operacja HQ


szykaro23

Recommended Posts

Witajcie miłośnicy eventów!  

 

W zeszłym roku mieliśmy tak wiele niesamowitych wydarzeń, jak Real Operations, Polowanie na jajka wielkanocne, TruckersMP 7, Event Halloweenowy czy też oczywiście nasz 12-godzinny Świąteczny konwój charytatywny.  

 

Chcemy rozpocząć ten rok wyjątkowym i znaczącym wydarzeniem, które różni się od wszystkiego, co organizowaliśmy do tej pory.  

 

Przedstawiamy: Operacja HQ!  

 

1 maja 2014 roku Eryk „Rootkiller” Dwornicki i Michał „mwl4” Wójtowicz założyli TruckersMP, platformę multiplayer; od tego czasu ich projekt zmienił się w coś, czego sobie nigdy nie wyobrażali. TruckersMP jest teraz dobrze znaną, dużą wersją trybu online dla dwóch gier pierwotnie opartych na trybie dla jednego gracza. Od początku projektu wspólnie jako społeczność świętowaliśmy urodziny i ważne wydarzenia. Po tylu latach chcielibyśmy dodać do gry coś, co będzie symbolizowało korzenie społeczności TruckersMP. Aby to osiągnąć, potrzebujemy waszej pomocy! "Operation HQ" to wspólne wydarzenie, które zjednoczy wszystkich, aby pomóc nam w budowie siedziby TruckersMP w miejscu, w którym TruckersMP zostało pierwotnie założone: we Wrocławiu.

 

W jaki sposób działa to wydarzenie?


Aby pomóc nam w budowie siedziby TruckersMP, od dziś możecie dostarczać specjalne ładunki na dowolnym serwerze na plac budowy w Polsce. Nie potrzebujecie żadnych DLC! Sprawdźcie poniższą mapę, aby znaleźć miejsce dostawy.

 

gjCN9pb.png   

 

W tej chwili teren jest przygotowywany do rozpoczęcia budowy. W miarę upływu czasu i dostarczania coraz większej ilości sprzętu obszar będzie aktualizowany, aby wizualnie zaprezentować postępy poczynione do tej pory przez społeczność.
Aby upewnić się, że wszystko przebiegnie bezpiecznie, nasz zespół eventowy oraz zespół moderacji będą monitorować ruch w okolicy, oraz będą prowadzić kierowców we właściwym kierunku!

 

Cel 


Dostarcz co najmniej jeden z następujących ładunków z lub na plac budowy "Operation HQ":  

  • Crane Tower
  • Crane Tower Upper  
  • Iron Mesh  
  • Iron Supports  
  • Tower Crane Lower  
  • TruckersMP Supplies  

 

Ostateczny termin to 13 marca, 23:59 czasu UTC.  

 

Nagroda  


Jeśli weźmiesz udział i zrealizujesz cel społeczności wymieniony powyżej do końca wydarzenia, otrzymasz specjalne osiągnięcie na swoim profilu. To osiągnięcie jest wyjątkowe i będzie niemożliwe do zdobycia po zakończeniu wydarzenia:


cdoSntD.png 


Będziemy publikować aktualizacje na naszych stronach w mediach społecznościowych, więc śledźcie nas tam, aby niczego nie przegapić!  
Twitter: @TruckersMP  
Instagram: @TruckersMP.Official
Facebook: Truckers MP
Twitch: TruckersMP_Official  
Discord: TruckersMP

  

? Kiedy autobusy ?  

 

Zjednoczmy się i zbudujmy razem nasz dom!

  • Zespół TruckersMP
  • HaulieLove 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.