Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Multip'dan atma sorunu

serh4n

Question

Merhaba,

Ben ets2'de multiplayera rahtcana giriş yapabiliyorum ama bir süre sonra (özellikle sunucu 3000-3500 kişiyken yani doluyken)  beni onlinedan atıp tekrardan sıraya koyuyor sonrasında tekrardan giriyor bu durum artık çok fazla sıklaşmaya başlayınca bende ticket atayım dedim. Durumu anlatabilmişimdir inşallah iyi oyunlar, iyi forumlar. Sağlıcakla ?

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, @serh4n

1-Yönetici olarak çalıştırınız.

2-Oyun dosyalarını doğrulayınız.

3-Belgelerim > ETS2 yada ATS > Config.cfg dosyasını silerek tekrar oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

Eğer hala probleminiz çözülmediyse aşşğıda belirttiğim çözümleri uygulayınız,

1- Klavyenizdeki Windows tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın
2- "%Programdata % " yazın ve Enter tuşuna basın (tırnak işaretleri olmadan)
3- "TruckersMP" klasörünü bulun ve bu klasörü silin.
4- Git C:\Program Files \ ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin"
5- Bilgisayarınızı yeniden başlatın
6- Web sitemize gidin ve başlatıcıyı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
7- Başlatıcıyı yönetici ayrıcalıklarıyla açın ve "mevcut güncellemeleri Yükle" yi tıklayın"

Eğer hala probleminiz çözülmediyse bildirmeyi unutmayınız.

Saygılarımla,

Mehmet [24]

• Like 1

• 0

Merhaba hatanızın birden fazla çözümü bulunmaktadır aşşağıdakileri deneyininiz ;

Çözüm 1:
1. C:\ProgramData\TruckersMP Konumuna gidiniz.
2. Her iki core_ets2mp silin.dll dosyaları
3. Truckersmp launcher'ı yönetici olarak başlatın ve dosyaları Yükle düğmesini tıklayın.

Çözüm 2:
1. Klavyenizdeki Windows tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın
2. "%Programdata % " yazın ve Enter tuşuna basın (tırnak işaretleri olmadan)
3. "TruckersMP" klasörünü bulun ve bu klasörü silin.
4. C:\Program Files \ ve "TruckersMP Launcher" adlı klasöre gidin ve silin"
5. Bilgisayarınızı yeniden başlatın
6. Web sitemize gidin ve başlatıcıyı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
7. Başlatıcıyı yönetici ayrıcalıklarıyla açın ve "mevcut güncellemeleri Yükle" yi tıklayın"

Çözüm 3:
1. Ultrasurf programını indirin.
2. Ultrasurf'u Çalıştır.
3. Truckersmp'yi yönetici modunda açın..
4. Mevcut güncellemeleri yükleyin (sadece Ultrasurf ile ilk çalıştırma), bitmesini bekleyin ve Başlat düğmesi görünecektir.
5. Ultrasurf'tan Çık

Çözüm 4:
Herhangi bir VPN programını açın ve tekrar deneyin.
Güvenlik duvarı ve anti-virüs programlarını kapatın.
Yönlendiricinizi 1 dakika kapatmayı deneyin ve ardından tekrar açın ve hala bağlantı sorunlarınız olup olmadığını görün.

Saygılarımla

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

• 0

Merhaba, @serh4n

Tüm windows güncellemelerini yapın,bilgisayarınıza gelen güncellemeleri ertelemeyin.Bunların bildirimi sizi masaüstüne atabilir.Ayrıca arkaplan uygulamalarından birisi sebep olabilir,oyun açıkken diğer bütün uygulamalarını kapatmanızı öneririm.

Windows update sorun gidericisini indirip bilgisayarınızdaki hataları düzeltebilirsiniz.Hangi işletim sistemine sahipseniz,ona ait olanı indirmeyi unutmayın.

bu bağlantıdan indirebilirsiniz:"https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4027322/windows-update-troubleshooter "

Eğer sorunu hala çözülmez ise ; 

Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.

Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

Saygılar...

Aras_TMP

• 0

Merhaba, ?

Öncelikle, TruckersMP'nin forumunda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Bu olay Serverlerla alakalıdır. Lütfen başka bir server de oynamayı deneyin sorun ortadan kalkacaktır. Servere birden fazla kişi aynı anda katıldığından son zamanlarda böyle sorunlar çıkabiliyor sadece size özel değil bunun genel bir sorun yani herkes de olduğunu düşünüyorum.  

Saygılarımla,
OmSaL

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 4 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.