Jump to content

Zima znów jest tutaj!


Guest

Recommended Posts

Cześć Truckersi,

Temperatury spadają, a szanse na śnieg rosną, to może znaczyć tylko jedno. Znów nadchodzi zima! Po raz pierwszy wspieraliśmy sezonowe modyfikacje przez cały rok. Kolejny raz weszliśmy we współpracę z Grimesem, aby wspierać modyfikację Frosty Winter Weather Mod na American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2.

Aby użyć tej modyfikacji na naszych serwerach, musisz wykonać kilka kroków. Jak w poprzednich wydaniach, na prośbę twórcy modyfikacji, będziecie musieli pobrać moda z witryny strony trzeciej.

Możesz znaleźć wszystkie informacje o instalacji tego moda w naszym artykule bazy wiedzy: Jak zainstalować modyfikację Winter Mod

 


 

Jak w przypadku poprzednich wydań Grimes environmental mods, ta modyfikacja jest opcjonalna i niewymagana, aby grać na naszych serwerach. Oprócz Winter environmental mod, będziemy także wspierać opcjonalne dodatki do modyfikacji: Ciężka zima (Heavy Winter Addon), Physics Addon oraz ProMods Canada. Physics Addon będzie wspierany jedynie na American Truck Simulator. Niestety, w tym roku nie będziemy wspierać dodatku Darker Nights. Mamy przyjemność ogłosić, że ta modyfikacja jest również kompatybilna z ProMods i dostępna na wszystkich serwerach!

Jako, że zaczyna się zima i wsparcie dla tej modyfikacji, wyłączyliśmy wsparcie dla modyfikacji Późnej Jesieni (Late Autumn environmental mod). Podziel się z nami swoimi zrzutami ekranu na naszych social mediach - @TruckersMP na Twitterze oraz @truckersmp.official na Instagramie.

 

Uwaga: Wszystkie zasadny muszą być przestrzegane nawet, jeżeli posiadasz winter mod. Wypadki spowodowane zmianami w fizyce lub polu widzenia są sprawdzane w ten sam sposób, jak w przypadku, gdzie winter mod nie występuje. Prosimy o sprawdzenie naszych zasad, aby uzyskać więcej informacji. Zalecamy używanie serwera Arcade zwłaszcza podczas gry z Physics Add-on.

 

Bezpiecznej zimy życzą wszyscy w zespole TruckersMP!

--> Zobacz oryginalny post

Edited by karnet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.