Jump to content

Īslaicīgie Noteikumi Oficiāliem Pasākumiem


MousemanLV
 Share

Recommended Posts

truckersmp-log.png

Visi oficiālie noteikumi ir aktīvi TruckersMP pasākuma laikā. Tomēr, ir daži noteikumi, kuri atšķirās no tiem, kuri piemēroti speciāliem pasākumiem. Lūgums dalībniekiem sekot visiem noteikumiem TruckersMP pasākuma laikā.

 

Pēdējais atjauninājums: 2020.gada 2.maijs

 

 • Apdzīšana - Apdzīt konvoja laikā ir aizliegts. Ja veicat apdzīšanu, pirmajā reizē tiksiet izraidīts no servera. Otrais atgadījums tiks novērtēts ar liegumu no servera, atkarībā no situācijas.
   
 • Automašīnas - Automašīnu izmantošana konvoja laikā ir aizliegta TruckersMP, kopš šie transportlīdzekļi ir tikai un vienīgi atvēlēti administrācijai. Vienīgie auto, kurus redzēsiet pasākumu laikā, būs no Game Moderators komandas vai Event Team parstāvjiem.Ja tiksiet pieķerts auto lietošanā pasākuma laikā, saņemsiet izraidījumu. Atkārtota tā izmantošana rezultēsies liegumā no servera, kura ilgumu raksturos paša pasākuma ilgums.
   
 • Agresīva Braukšana - Ņemiet vērā ieturēt drošu distanci no citiem dalībniekiem, lai nepieciešamības gadījumā spētu laicīgi apstāties. Pasākumu pārskata Game Moderators, pārliecinoties par dalībnieku drošu un atbildīgu dalību.
   
 • Free-roam - Brīva braukšana serverī pasākuma laikā, nesekojot pašam pasākumam ir aizliegta. Jums ir jāpiedalās pasākumā vai tā apvidū, citādi tiksiet izraidīts no servera.
   
 • Konvoja Kontrole - Jums ir jāseko konvoja noteikumiem, kurus sniedz Event Team pārstāvji. Šie pārstāvji gādā par to lai visi dotos pareizajā virzienā un brīdinātu par potenciālām problēmām uz ceļa. Jūs varat identificēt Event Team pārstāvjus pēc viņu zili krāsotiem segvārdiem! Viņi izmanto policijas automāšīnu. Viņu instrukcijām vienmēr ir jāseko, citādi tiksiet izraidīti no servera.
   
 • Puspiekabes - Ja gadījumā minēts citādi, pasākumos obligāti ir jāizmanto puspiekabes. 
 • Euro Truck Simulator 2 ietvaros; nedrīkst pārsniegt divas (2) piekabes
 • American Truck Simulator ietvaros; nedrīkst pārsniegt divas (2) piekabes, izņemot piekabes kurām pieejams to iekšējs pagarinājums
 • Ja Jūsu transport ir pārlieku smags un rada konvojā pārāk lielas atstarpes, Jums ir nepieciešams apstāties tuvākajā pieturā vai teleportēties uz to.

 

 • Luksofori - Konvojam vienmēr būs priekšroka attiecībā pret luksoforiem. Dalībniekiem nav nepieciešamība apstāties pie luksoforiem vai jebkura cita veida krustojumiem.

 

Pasākumu serveri ir pieejami tikai un vienīgi pasākuma norādīto laiku, tie nestrādā 24/7.

 

Oriģinālais foruma ieraksts pieejams šeit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.