Jump to content

[SCS Blog] Hard Truck Tribute


BloodHaven

Recommended Posts

Son blog gönderimizde, American Truck Simulator için yaklaşan Colorado DLC'sinden Denver-Grand Jucktion arasından bir oynayış videosu paylaşmıştık. Ama kullandığımız kamyonla ilgili bir şey fark ettiniz mi?
Steam_header_1920x622_ATS_18_Wheels_of_S

2000'li yılların başlarında kamyon simülatörü oynayan sadık hayranlar, Kenworth W900'ün daha önceki oyunlarımızdan biri olan Hard Truck: 18 Wheels of Steel'den tanıdık bir boya paketi kullandığımızı fark etmiş olabilirler.

old_image.jpg

01.jpg

İster inanın ister inanmayın, Hard Truck: 18 Wheels of Steel'i (Ağustos 2002) yayınladığımızdan bu yana 18 yıl geçti, ama hepsi bu kadar değil. Denver, Colorado, Hard Truck: 18 Wheels of Steel'de kamyonculuk hayatına başlayan tüm yeni kamyoncular için başlangıç noktasıydı. Ne kadar ilerlediğimizi görmek harika ve şu anki American Truck Simulator başlığımızda Denver'ı bir kez daha ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Bu olayı kutlamak için topluluğumuzu Hard Truck Tribute Paint Job ile ödüllendirmek istedik. Bu ikonik alev tasarımı, Kenworth W900 için Hard Truck: 18 Wheels of Steel'de mevcuttu ve birçok sürücü arasında popüler bir tasarımdı.

04.jpg

03.jpg

Tüm American Truck Simulator sahipleri, mevcut tüm kamyon modellerinde kullanılabilecek bu boya paketini ücretsiz bir hediye olarak almaya hak kazanacak. Bu özel boya paketini almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki gereksinimleri tamamlamaktır:

  • World of Trucks'a kaydolun
  • World of Trucks hesabınızı American Truck Simulator'e bağlayın
  • American Truck Simulator'de en az 500 mil uzaklığında bir harici sözleşme işi tamamlayın.
  • Harici sözleşme teslimatını tamamlayın
  • Ödülünüzü World of Trucks > My Page > Events kısmından bulabilirsiniz

 

Hard Truck Paint Job ödülünü alabilmek için 7 Şubat 2021 23:59 UTC (TR 8 Şubat 2021 02:59)'a kadar süreniz var. Bu sürenin sonunda artık bu boya paketini elde edemezsiniz.

05.jpg

İnanılmaz desteğiniz için #BestCommunityEver'a teşekkür ederiz! İster mütevazı başlangıcımızdan beri bizimle birlikte olun, ister kısa süre önce kamyon ailesine katılın, sizi bu yolculuğun bir parçası olarak görmek bizim ve ekibimiz için çok şey ifade ediyor. Sizinle birlikte yolda daha uzun yıllar yaşamayı dört gözle bekliyoruz, kamyonculuk oyunlarımız için hala çok sayıda heyecan verici şeyimiz var! 

 

Tüm Makaleyi Görüntüle

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.