Jump to content

[DS] Kawexu

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About [DS] Kawexu

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. Dodanie pewnej opcji co była na filmiku nie zadziałała wpierw. Zostawiłem to w spokoju gdyż nie miałem czasu i nie zmieniałem nic. Dziś wraz z tą opcją już działa ( --no-sandbox ), wystarczyło by pewnie same uruchomienie ponowne komputera by dało skutek. Wiec podsumowując problem został naprawiony Temat do zamknięcia
 2. Tak robiłem ten reinstall. Nic nie dało Występuję jedynie przy uruchamianiu launchera do multiplayera, zaden SP nie wchodzi w to ( nie ets2 zeby nie bylo, lecz tego lanchera-TruckersMP)
 3. Wersja modyfikacji:Najnowsza Informacje o błędzie: Gdy włączam launcher truckersmp pokazuje mi się błąd co jest pokazane na zdj jak i również tutaj - Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację... Błąd mam ten już od dawna lecz sobie z tym radziłem w taki sposób by uruchamiać jako administrator lecz jest to uciążliwe gdyż niektóre skróty klawiszowe niestety nie działają potem w grze . Czy jest jakiś sposób na to by to naprawić ? Screenshoty/filmy:
 4. Oby dwie odpowiedzi pomogły, dziękuje bardzo
 5. Witam mam błąd taki że jadę np jeden ładunek tak ponad 100km/h a potem biorę inny ładunek i max już jadę 90km/h, jak już dojdzie do tego 90 to spada prędkość do 89 i potem przyspiesza do 90, nie jedzie więcej niż tyle. Ogranicznik w grze mam wyłączony a i tak to nic nie daje. Jak co to gram na Europie 2 . Proszę o pomoc bo to jest bardzo uciążliwe że ciągle jadę tylko te max 90 ..
 6. Ostatni update multi z niedzieli naprawił to bo już mogę grać normalnie i nie wyskakuje ten błąd. Nie pojawiał się ... ale jednak jest znów..
 7. Tak, o ten. No to na razie nie pogramy :/
 8. Właśnie gdy dałeś mi taką myśl to spróbowałem. O dziwo już działa dzięki tobie, bardzo dziękuje JEDNAK NIE. Błąd po późniejszym czasie powraca i uruchomienie przez administratora nie działa
 9. Wersja modyfikacji:Najnowsza wersja Multi wraz z ETS2 Informacje o błędzie: Witam, otóż od 20 sierpnia nie grałem w ETS2(multi i singiel ) i kiedy wyszedł update do Multi do wersji nowej to mam problem, a dokładniej to taki problem że gdy wchodzę w ets już klikam przycisk ten ,,Jazda'' to jestem przy swoim garażu ale to nie ten problem bo wtedy jestem offline pisze mi i że za 10 sekund mnie połączy automatycznie. Jak mnie połączy to mi wywala grę i pisze czy wysłać ten błąd do deweloperów . Wcześniej próbowałem na singlu ale tam wszystko jest ok więc nie wiem w czym tkwi błąd. Pro
 10. Żadne rozwiązanie nie pomogło. Samemu musiałem wymyślać jak by to naprawić. Doszedłem do tego że komenda zostaje w g_force_economy_reset 0, nie na 1. Oraz jak już nie mamy zleceń a jesteśmy w mieście to bierzemy F7 i enter by nas pomoc drogowa wzięła, nie jest to duży wydatek a bardzo nam pomaga bo znów mamy zlecenia. Temat do zamknięcia.
 11. Ale chodzi o to, że nie chce się nigdzie teleportować. Tylko żeby po wyjściu z gry być tam gdzie byłem i mieć zlecenia a nie same zlecenia wraz z tym ze mnie teleportuje do garażu, lub na odwrót.
 12. Witam, otóż mam problem taki że zleceń mi nie pokazuje, żeby było jasne mówię o multiplayer. W necie znalazłem komendę która owszem pomaga ( g_force ... coś tam .. 1 ), zmieniam profil i crash ets'a mam, włączam grę wchodzę na serwer a jestem przy garażu i mam zlecenia. Gdy dam przy tej komendzie 0 to wtedy nie teleportuje mnie do garażu po wyjściu z gry ale wtedy nie mam zleceń. Nie wiem jaka by mogła by być alternatywna naprawa tego bo szukałem rozwiązania i nic. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...