Halla. Tenkte jeg ville fortelle litt om et prosjekt jeg holder på med
Det norske simulator samfunnet for truckersMP er ikke akkurat det største, og dette hadde det vært gøy å gjort noe med! Jeg har selv begynt et prosjekt om å starte opp et Norsk basert VTC, hvor vi kan prøve på å samle et stort norsk samfunn av truckersMP interesserte. Jeg ser på dette som en mulighet for en plattform å møtes, jobbe sammen, og bygge opp et norsk virtuelt selskap. Det er mange store selskaper fra før å velge imellom, men hvorfor ikke ha ett med litt særpreg av oss nordmenn ?
(Nettsiden er på engelsk for tilgjengelighet for alle)
Selskapet jeg lager er basert på logistikkselskapet Postnord, som leverer hovedsakelig i Sverige, Danmark og Norge. Selskapet vil bli kalt Virtual postnord.
Jeg er fremdeles i den tidlige fasen av utviklingen av selve selskapet og dens nettapplikasjoner, men vil prøve å poste noen oppdateringer i denne posten. Foreløpig har noe av tiden gått til basic design slik at jeg har noe å jobbe utifra. Skal nå begynne på brukersystemer som logg inn, registrering osv.
Jeg legger ved noen bilder slik at dere kan ta en titt. Merk: at mye av det du ser er bare for å illustrere og vil mest sannsynlig bli endret i senere tid.
Interessert i prosjektet? Kom gjerne med forslag om hva du tenker kan være greit å ha med!