Jump to content

Netal

Veteran Driver III
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

1 Follower

About Netal

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Netal

  ETS2MP ZAWIESZĄ SIĘ

  POMOGŁO ! Wielkie dzięki ! - problem rozwiązany.
 2. Cześć ! Odpaliłem ETS'a MP bo małej przerwie - ostatni raz grałem po koniec stycznia br 2017 - jeszcze z wintermodem. Dwa dni temu uruchomiłem grę i zaczęły się problemy z ukończeniem dostaw. Za każdym razem gdy muszę przepłynąć promem gra się zacina i dalej nie można nic już zrobić - pomaga tylko ctrl+alt+delete, dokładnie taka sama sytuacja jest przy szybkich podróżach między garażami - gra się zacina i koniec, tak samo jest również gdy na trasie "wzywam" lawetę F7+enter = zwiecha i koniec. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów, nie posiadam zainstalowanych żadnych modów, tylko kilka oryginalnych zakupionych DLC - przeinstalowałem już ETS'a i MP i dalej jest problem - wyczytałem gdzieś na forum, że komuś pomogło w podobnym przypadku zwolnienie kierowców i tak też zrobiłem - problem pozostał. Ma ktoś jakieś pomysły... grać nie idzie
 3. @FranKois, JKrasnikov69 - In Properties > BETA tab choose NONE on the list.
 4. Witam ! Chciałem właśnie odpalić sobie MP ale wyskakuje mi komunikat o pracach konserwacyjnych.. ? Nigdzie na forum nie widzę informacji o takich pracach - czy tylko ja tak mam a jeśli tak to co mogę z tym zrobić ?
 5. Możecie Panowie dyskutować czy w prawdziwym manualu jest tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że gra na SKRS'ie dostarcza 100x więcej frajdy z gry niż na oryginalnej przekładni, która dołączona jest fabrycznie do takiej kierownicy.
×
×
 • Create New...