Jump to content

Emras

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Unlicensed

3 Followers

About Emras

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information*

 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Luxembourg: Luxembourg
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się na kolejnych edycjach .
 2. V8 Power jadący w zaćmieniu słońca. Chwalił się tym z dobre dwa tygodnie każdemu, kogo spotkał. W sumie nie ma się co dziwić, jest to dość niespotykana sytuacja. W każdym razie serdecznie gratulujemy.
 3. Dzisiejsza dostawa była nieco inne niż pozostałe z uwagi na towar, jaki dostarczaliśmy do tego pięknego zamku. Niestety zleceniodawca nie pozwolił podzielić się szczegółami na temat ładunku, lecz można się domyślać co może zamówić osoba, którą stać na taki zamek.
 4. Zdjęcie ładne, ale szkoda, że z fotoradaru. Uważajcie na siebie i na swoje tablice rejestracyjne.
 5. Moja przygoda z Euro Truck Simulator 2 zaczęła się 3 lata temu. Zafascynowany grą, która pochłaniała mnie z minuty na minutę, zapragnąłem czegoś więcej z uwagi na nudę, która zaczęła mi doskwierać na trybie singleplayer po przegraniu wielu godzin. Odskocznią od nudy okazał się tryb multiplayer. Wraz z tym trybem zaznajamiałem się coraz bardziej ze społecznością, jak i wirtualnymi firmami. W końcu nadszedł czas na pierwszą wirtualną firmę, w której poznałem Dawidrona. Internetowa znajomość jak każda, nie nastawiałem się nigdy na szukanie przyjaciół w internecie, lecz nasza znajomość była na tyl
 6. Co prawda przejazd jest niemożliwy, ale Narrar ma tak duży zapas czasu, że może pozwolić sobie na przerwę od jazdy. Udanego tygodnia.
 7. Czarne chmury zbierają się nad Catem, który dostarcza koparkę niezbędną na budowie w Kuusamo mieszczącym się w Finlandii. Oby sprzęt sprawował się bezawaryjnie podczas budowy szkoły. Życzymy szerokości i spokojnej niedzieli.
 8. Zdjęcie podesłane przez spottera. Dziękujemy za fotkę i życzymy wszystkim szerokości.
 9. Inspekcja Ruchu Drogowego zgarnęła V8 Powera na ważenie. Nie miał się o co martwić, gdyż waga zgadzała się co do kilograma. Niemniej jednak lekki stres zawsze towarzyszy takim akcjom.
 10. Tankowanie zestawów pod korek i jazda na Norwegię. Czas nagli, a spedytor wisi już na telefonie z obawą o opóźnienie się ładunku do firmy docelowej. Pozdrawiamy i życzymy dostaw na czas.
 11. Dzisiaj trafił się szybki kurs z Mediolanu do Turynu, dzięki czemu Cat zdąży jeszcze obrócić do Asti po 2 tony sprzętu elektronicznego, który dostarczać będzie do Paryża. Życzymy spokojnego tygodnia.
 12. Nieszczęśliwa awaria chłodni przytrafiła się naszemu pracownikowi V8 Power, który jechał z Łodzi do Hanower. Za 105 km jest serwis, w którym postarają się naprawić usterkę. Udanego tygodnia mobile.
 13. Przeprawa przez granicę przedłużyła się z uwagi na kontrolę zestawu przez wyszkolone psy. Rejon, w którym znajduje się POKA, znany jest z przemytu stąd też częste kontrole pojazdów. Życzymy spokojnej niedzieli.
 14. Trójka kierowców: Cat, Stefalski i pjonteg zebrali się na szybkie zlecenie. Potrzeba było na nie aż 3 zestawy ze względu na ilość i wielkość dostaw-była bardzo zróżnicowana. Trasa przebiegła bezproblemowo, począwszy od Wiednia, aż do Rostocku.
 15. Kolejne zlecenie dla firmy Suprema wykonane. Przewożonym towarem była tkanina ważąca 10 ton. Materiału wystarczy na sporo odzieży, która cieszyć będzie lokalnych mieszkańców.
×
×
 • Create New...