Jump to content

kamilovsky880

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About kamilovsky880

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  polski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamilovsky880's Achievements

2

Reputation

 1. Firma Młode Wilki potwierdza swoją obecność na konwoju. Szerokości i do zobaczenia!
 2. Firma "Młode Wilki" przyjmie do swojego stada" Regulamin firmy: https://docs.google.com/document/d/1WZZxQ7cTbyXIPaIkxmDFtKxkxI75QOeiIWBoWzGjWy8/edit?usp=sharing Formularz rekrutacyjny: https://goo.gl/forms/d2ioxeTkEVh96eXP2
 3. Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego firma World Express pragnie złożyć wszystkim firmom i graczom niezrzeszonym najszczersze życzenia: Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, Bogatego Mikołaja na reniferze, Zdrowia, szczęścia, powodzenia, Wszelkich marzeń spełnienia, Na drogach szerokości, A na zakrętach przyczepności.
 4. ~~NEWS~~ W celu zwiększenia bezpieczeństwa na drogach firma World Express wprowadziła egzaminy na ładunki ponad gabarytowe oraz Double ~~NEWS~~
 5. Firma World Express dziękuje za zaproszenie do wspólnego świętowania urodzin firmy Deworse i życzy powodzenia w dalszym rozwoju firmy, 10000000 km, szerokości i przyczepności. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia!
 6. Jeździmy nawet w ciemną noc World Express ma wielką moc Nikt nie wątpi, że radę damy A my z traski pozdrawiamy
 7. Dziękujemy firmie TruckersPL za zaproszenie na konwój urodzinowy. Korzystając z okazji pragniemy również złożyć najszczersze życzenia 100 mld kilometrów i dalszego rozwoju w świecie ETS2 MP. Szerokości i do następnego !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.