Jump to content
C-D Intersection ×

Eu_Driver

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About Eu_Driver

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Eu_Driver's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • Getting Noticed
 • First Post
 • Collaborator
 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

9

Reputation

 1. Yes. Your problem have easy solution - EU1. Or Arcade, Ok? ? Nice day, or night or trucking.
 2. Easy ansver-because we help to BUILD TMP HQ, delivered more ton materials, and help with delivered more tons waste, etc, we use TRUCK no caravans-we not in a "holliday" ok? Use truck, delivered, enjoy game.
 3. Because EU2 Server.......Why all people drive here to EU2?? Exist Eu1+Arcade.....sorry, but, you use "HARD" server. True story, OK?
 4. Im ansverr to 2 last post here..Boys-Why use EU2 server?? Some like 1000 people?? EU1 its good for normal "hard delivery" work. Owertaking, etc its BANED-dont cry for this. OK?
 5. Absolute agree Niuro!!! Sad words, but really TRUE words ?
 6. Good morning in HELL :D :D :D
 7. Use Server 1, or Arcade, easy solution ? Or use Trucky App, for best traffic report ? Eu2 Situation EU1 Situation
 8. Hi all ? First-nice Event, thanks for You work TMP team.... Only some words-in EU2 server, totaly chaos in all routes near Wroclav...but, we have Arcade server, for people who do not want to experience accidents from 'crazy drivers' ? OK? EU1 server its not bad, not good traffic ? With my company owner, we managed 3 jobs on the EU1 server, without major accidents ....
 9. Not bad, but, not good, YES..........Trucky its bETTER, SORRY TMP team ? have a nice..........trucking ?
 10. Světový jazyk-angličtina.... nauč se to, nebo smolík. Ano jsem takovej a budu...a ještě horší..já se v angličtině naučil skiny atd...přečíst si pár vět je i pro děcko snadné...pokud jím nejsi..škoda slov........
 11. Eu_Driver

  hasicio1cz

  Jak už jsem kdysi psal na jedné "stránce " na FB o MP.....Doprkýnka!! Když něco chci dělat a má to pravidla...dám si čas a bude se to naučím, ( jazyk pravidel) nebo si to přeložím v translatoru...ale, opět vidím že : a- kašlete na to... b- ještě si dovolíte otevřít pusu...c- ten ban je v pořádku...fuj, jak píše nade mnou helforce...
 12. MNO.... takže.... když odreagovat..ok..ale.... asi bych to psal dlouho a nesouhlasil bys...ale je to TAK. Superb-NE..rychle?? v ETS NE... Místo jako je Europort?? NE... když už si chci vypnout....NFS, WOT, Warthunder...atd....když chci relax? Single ETS... Když občas je nálada-MP EU1, kde vím že nepotkám "kaziče hry".... EU2 se stalo místo truck simulátoru spíše Death Rally... ale není to to co ETS původně bylo... adminům se nedivím. Bodka...Můj názor,ale stojím si za ním a reagovat nechci..otrávenej sem už dost.... Edit-Superb jsem měl jen v ATS a to proto že tam jsou širší cesty a dalo se s tím hezky jezdit...ovšem, opět-banda která si z toho dělala FF...a bylo to tam kde ETS...rozepsal jsem se,ale prostě....toto nerad vidím a ano, doplním k tomu věku-právě proto že to hrajou děti a lidé co si chcou "zablbnout" jsou admini aby to kopali ven.. Čao.
 13. Eu_Driver

  next update

  Tys to snad kupoval ?
 14. DLC vydává SCS..MP dělaj kluci MIMO SCS...ach jo.....MP je neofiko.....ještě něco k tomu proč a nač je to tak?
 15. Ach jo všichni by to chtěli honem honem...přitom MP jak píšeš je víceméně hobby autorů....a fakt není jednoduchý, zapracovat vše co SCS vydalo aby to lidem nepadalo..jeden má toto, druhej ne...atd....tak jezděte 1.24 MP a nebo 1.25 SP...easy ne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.