Jump to content

Gruszka

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Gruszka

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gruszka's Achievements

4

Reputation

  1. W dniu wczorajszym, piątkowy wieczór mieliśmy okazję jechać w konwoju Świątecznym który zorganizowała Firma Panda Spedition. Bardzo Dziękujemy za zaproszenie oraz za bardzo fajną świąteczną atmosferę i za dojechanie w całym składzie do miejsca końcowego. Bardzo Dziękujemy oraz Życzmy Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2020.
  2. W zeszłym tygodniu w weekend pojechaliśmy dwa konwoje między firmowe na zaproszenie dwóch zaprzyjaźnionych VS POL EXPRESS i Blue Trans Spedition. Pierwszy konwój odbył się w sobotę na trasie Olbia-Kassel, który został przejechany w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Po drodze nie mieliśmy żadnych większych przygód, ładunki wszystkie zostały dostarczone bezpiecznie do celu. Usługodawca firmie Q-LOG przyznał specjalną premię za szybkie i sprawne dostarczenie ładunków. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie na konwój firmie POL EXPRESS, do zobaczenia na wirtualnych szlakach. Poniżej kilka zdjęć z konwoju: Drugi konwój, który pojechaliśmy był na zaproszenie firmy BTS z okazji ich 5 Urodzin. Z tego miejsca jeszcze raz składamy wszystkiego co najlepsze i szerokości plus przyczepności na trasach całej Europy. Konwój się nam bardzo podobał bo przebiegł sprawnie, szybko i trasa nie była wymagająca ze względu na dużą ilość osób. Wyjechaliśmy o godzinie 17:15 jako grupa 3 i na miejscu zameldowaliśmy się koło godziny 19, do przejechania mieliśmy blisko 2000 km trasa przebiegała z Bałtyku dokładnie wyjechaliśmy z Paldiski a skończyliśmy w Calais. Śmiechem żartem nie którym zostało ledwo co paliwa na 50 km. Dziękujemy bardzo za zaproszenie na konwój i widzimy się na naszym urodzinowym 25 stycznia. Poniżej kilka zdjęć z konwoju:
  3. W tym tygodniu przejechaliśmy w dniu 6 listopada, konwój z okazji urodzin jednego z naszych pracowników. W konwoju uczestniczyła dość, liczna grupa pracowników jak na środek tygodnia i trasę, która była do przejechania bo liczyła 2 200 km w przybliżeniu. Trasa przebiegła sprawnie, dość szybko patrząc na to w jak licznym gronie jechaliśmy i mieliśmy do pokonania trudną trasę. We Włoszech wybraliśmy kilka landówek, którymi dawno nie przemieszczaliśmy się i mogliśmy pokazać swoje umiejętności za kółkiem. Czas zbiórki: 06.11.2019r., godzina 19:00 Czas startu: 19:00 Ciężarówka: dowolna z wybranym malowaniem. Start: Palermo Ładunek: benzyna Meta: Berno Kilka zdjęć z konwoju: https://imgur.com/a/GcYDM2v
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.