Jump to content

chudypl95

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

8 Followers

About chudypl95

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

chudypl95's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • First Post
 • Collaborator
 • Dedicated
 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

161

Reputation

 1. Dla firm i osób, które są zainteresowane udziałem w konwoju przypominam że zapisy trwają do 30 czerwca godziny 00:00. Po tej godzinnie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Ustawienia firm na wyjazd i zakończenie pojawią się 5 lipca. Z góry dziękuje! Do zobaczenia na trasie!.
 2. Informacje konwojowe. Czas Zbiórki: 18.30 Czas Startu: 19.00 Serwer: ProMods Miasto Startowe : Rotterdam Miasto Końcowe: Opole Serwer TeamSpeak3: 87.98.234.152:9843 Trasa konwoju: Szczegóły trasy poniżej. Kolejność wyjazdu/ Ustawienia firm Grupa I Godz startu: 19.00 1. AE Quality 2. AGK Spedition 3. Dreamlines 4. MTD Logistics 5. Coffee Spedition Grupa II Godz startu: 19.05 1. TRANSSPED -POLAND 2. P.H.U. ALMAR 3. Maximus Maximus Virtual Spedition 4. Inter-Trans 5. Quality-Logistics Ustawienie początek (Rotterdam) Parking, Transinet, Contener Port. Ustawienie końcowe (Opole) Marko, BHV, Serwis, Parking, Rosmak, Radus. Główna zasada konwoju to pokazanie swojego zestawu po przeróbkach tzw. Tuning. Używania DLC Tuning Pack do danej ciężarówki zostaje też tutaj uwzględnione ;). Regulamin konwoju. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do łamania go. 1. Kulturalne zachowanie ma komunikatorze TeamSpeak3. 2. Zatankowana jak i naprawiona ciężarówka. 3. Odstęp od poprzedzającego zestawu 100-150m. 4. Utrzymanie takiej samej prędkości od poprzedzającego zestawu. 5. Zakaz dokuczanie, ubliżania. 6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za bany lub kicki. 7. Słuchanie instrukcji pilota. 8. Zakaz reklamowania firmy. 9. Informowanie pilota o zajściach na trasie. 10. Dostosowanie ciężarówki do danego ładunku. 11. Dobrze się bawić w wspólnej integracji . Konwój jest w pełni otwarty, osoby bez firmy także mogą wziąć w nim udział po przez zapisanie się. Zapisy trwają do 30 czerwca do 24:00. Zapisy aplikowane po godz 00:00 nie będą akceptowane!. W sprawie zapisów proszę pisać w wiadomości prywatnej na steam bądź wejść na serwer TeamSpeak3 firmy Quality Logistics z zapytaniem o zapisanie na listę uczestników. IP:87.98.234.152:9843 https://steamcommunity.com/id/dhdndfnfgnn/ Więcej informacji bliżej daty eventu. Spedycje biorące udział.
 3. W imieniu Gruszki chciałbym poinfromować, że konwój Twoje zdrowie w tym roku się nie odbędzie. Niestety z powodu braku czasu grszuka nie będzie mógł zrealizować założeń, Postara się zorganizować w przyszłym roku wszytko poprawnie. Dziękujemy
 4. Musisz kolego ustawić opcję ,,OpenGL" bo masz Windows 7 i dlatego, wiem co mówię bo już miałem taką sytuacje. Masz zdjęcia jak to zmienić. Jak zrobisz tak jak na dwóch pierwszych zdjęciach i wciśniesz ,,Graj" wejdź jedynie do gry i wyjdź i wejdź ma MP. Tyle ode mnie, mam nadzieje że pomogłem.
 5. Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim którzy się pojawili za konwój oraz miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok na drugiej edycji. Prosiłbym moderacja forum o danie tematu do minionych imprez. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
 6. Ogłaszam że zmienia się IP TeamSpeak'u na którym będziemy się porozumiewać : 79.133.61.6:10303 - Aktualne IP ts3 na konwój. I announce that the TeamSpeak IP on which we will be communicating is changing: 79.133.61.6:10303 - Current IP ts3 for the convoy.
 7. Aktualizacja 17.06.2020r.- Temat został wypełniony miejscami rozpoczęcia konwoju oraz zakończenia, zostały podane grupy wraz z załogą pilotów oraz ustawieniami firm i przydzielonymi kanałami na CB radiu. Jeśli zauważyłeś/aś jakieś jakiś błąd lub niedociągnięcie proszę o pisanie na priv. Tyle ode mnie do zobaczenia na konwoju !. Ang. Update 17.06.2020.- The topic was filled with places of convoy start and end, groups with pilots were given as well as company settings and assigned channels on CB radio. If you notice any error or deficiency please write on priv. So much for me to see the convoy!.
 8. Dzień Dobry bądź dobry wieczór, jak pewnie to czytasz dnia 28 maja 2020 roku mnie już nie ma w firmie Quality Logistics. Odszedłem z przyczyn prywatnych, jednak że konwój się odbędzie dnia 27 czerwca jak to było ustalone przy pomocy z firmą MTD Logistics .Bardzo dziękuje każdej firmie która pojedzie w tym konwoju to dla mnie będzie zaszczyt żeby poprowadzić tak duży na skale osób konwój. Bardzo dziękuje firmie Quality Logistics za dwa spaniałe lata których pewnie do końca życie nie zapomnę oraz życzę dalszych sukcesów w naszej wirtualnej społeczności TruckersMP. W najbliższym czasie pojawią się ustawienia, mapy przejazdów poszczególnych grup. Do zobaczenia na konwoju !.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.