Jump to content

chudypl95

Veteran Driver
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Unlicensed

5 Followers

About chudypl95

 • Rank
  3t Young Seedlings

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim którzy się pojawili za konwój oraz miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok na drugiej edycji. Prosiłbym moderacja forum o danie tematu do minionych imprez. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
 2. Ogłaszam że zmienia się IP TeamSpeak'u na którym będziemy się porozumiewać : 79.133.61.6:10303 - Aktualne IP ts3 na konwój. I announce that the TeamSpeak IP on which we will be communicating is changing: 79.133.61.6:10303 - Current IP ts3 for the convoy.
 3. Aktualizacja 17.06.2020r.- Temat został wypełniony miejscami rozpoczęcia konwoju oraz zakończenia, zostały podane grupy wraz z załogą pilotów oraz ustawieniami firm i przydzielonymi kanałami na CB radiu. Jeśli zauważyłeś/aś jakieś jakiś błąd lub niedociągnięcie proszę o pisanie na priv. Tyle ode mnie do zobaczenia na konwoju !. Ang. Update 17.06.2020.- The topic was filled with places of convoy start and end, groups with pilots were given as well as company settings and assigned channels on CB radio. If you notice any error or deficiency please write on priv. So much for me to see the convoy!.
 4. Dzień Dobry bądź dobry wieczór, jak pewnie to czytasz dnia 28 maja 2020 roku mnie już nie ma w firmie Quality Logistics. Odszedłem z przyczyn prywatnych, jednak że konwój się odbędzie dnia 27 czerwca jak to było ustalone przy pomocy z firmą MTD Logistics .Bardzo dziękuje każdej firmie która pojedzie w tym konwoju to dla mnie będzie zaszczyt żeby poprowadzić tak duży na skale osób konwój. Bardzo dziękuje firmie Quality Logistics za dwa spaniałe lata których pewnie do końca życie nie zapomnę oraz życzę dalszych sukcesów w naszej wirtualnej społeczności TruckersMP. W najbliższym czasie pojawią się ustawienia, mapy przejazdów poszczególnych grup. Do zobaczenia na konwoju !.
 5. Dnia 10 maja do konwoju dołączają firmy: SzachMat, Cargo Hit Logistics oraz Capricorns. Z konwoju rezygnuje firma: OL-Trans, powód zamknięcie firmy.
 6. Konwój firmy Quality Logistics pt. ,,Oktoberfest, Twoje zdrowie..." Konwój 'zamknięty' dla osób niezrzeszonych. Informacje konwojowe Organizatorzy: Quality Logistics Data: 03.10.2020 roku Czas zbiórki: ''Zostanie podany później'' Czas rozpoczęcia: ''Zostanie podany później'' Serwer Multiplayer: ProMods 1 Komunikator TeamSpeak3: 178.217.187.190:10303 Firmy biorące udział w wydarzeniu: Regulamin Konwoju. 1. Niniejszy regulamin jest własnością firmy Quality-Logistics. 2. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do łamania go. 3. Prowadzący konwój ma prawo ‘’wyrzucić’’ każdego uczestnika za niestosowanie się do regulaminu konwoju 4. Obowiązuje kultura zachowania na serwerze TeamSpeak 3. 5. Każda firma będzie miała przydzielone miejsce zbiórki podczas przerwy oraz zakończenia konwoju. 6. Każdy uczestnik konwoju musi zadbać o zatankowaną i naprawioną ciężarówkę na starcie. 7. Podczas konwoju obowiązuje zakaz wyprzedzania innych bez pozwolenia głównego pilota. 8. Odstępy między osobami jadącymi w konwoju min 100 do 150 metrów. 9. Każda firma będzie miała przydzielone CB. 10. Zakaz używania świateł ostrzegawczych (kogutów) Nie dotyczy Pilota. 11. Podczas zatrzymywania się na poboczu każdy ma obowiązek włączyć światła awaryjne. 12. Podczas mijania bramek zajmujemy dwie od prawej strony. 13. Każda osoba dostosowuje prędkość do osoby poprzedzającej. 14. Podczas większych wypadków prosimy jak najszybciej opuścić miejsce (klikając f7+enter). 15. Podczas przebywania na TeamSpeak’u uczestnicy proszeni są o nie podawanie zbędnych informacji. 16. Zakaz reklamowania firm poprzez wysyłanie informacji na czacie lub zachęcanie przez komunikaty głosowe. 17. Nie obrażamy osób poruszających się na wirtualnych drogach. 18. Prosimy o zgłoszenie chęci nagrywania konwoju. 19. Nie odpowiadamy za bany oraz kicki. 20. W konwoju udział biorą tylko firmy przez nas zaproszone. Mapa przejazdu z miastami rozpoczęcia i zakończenia zostanie podana później, to samo się tyczy grup oraz pozostałych informacji. Dziękujemy.
×
×
 • Create New...