Jump to content

chudypl95

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Unlicensed

4 Followers

About chudypl95

 • Rank
  3t Helicopter

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dniach 04.02.2020r. _ 05.02.2020r.- Do konwoju dołączają firmy: Coffee Spedition, Almar Wirtualna Spedycja, VS RISA, EMK Logistics, Orzeł Trans, POL-EXPRESS, Agromex, Czarne Orły, Transsped, Sztapla Wirtualna Spedycja .
 2. Konwój firm Quality Logistics oraz MTD Logistics pt. ,,Master Truck, łączymy ludzi..." Konwój "zamknięty" dla osób niezrzeszonych.! Informacje o Konwojowe. Organizatorzy: Quality Logistics oraz MTD Logistics. Data: 27.06.2020 roku. Czas Zbiórki: 18:30 Czas Rozpoczęcia: 19:05 (Dla wszystkich grup !) Serwer Multiplayer: Symulacja 2 Komunikator: 178.217.187.190:10303 Firmy biorące udział w wydarzeniu: Regulamin Konwoju. 1. Niniejszy regulamin jest własnością firmy Quality-Logistics. 2. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do łamania go. 3. Prowadzący konwój ma prawo ‘’wyrzucić’’ każdego uczestnika za niestosowanie się do regulaminu konwoju 4. Obowiązuje kultura zachowania na serwerze TeamSpeak 3. 5. Każda firma będzie miała przydzielone miejsce zbiórki podczas przerwy oraz zakończenia konwoju. 6. Każdy uczestnik konwoju musi zadbać o zatankowaną i naprawioną ciężarówkę na starcie. 7. Podczas konwoju obowiązuje zakaz wyprzedzania innych bez pozwolenia głównego pilota. 8. Odstępy między osobami jadącymi w konwoju min 100 do 150 metrów. 9. Każda firma będzie miała przydzielone CB. 10. Zakaz używania świateł ostrzegawczych (kogutów) Nie dotyczy Pilota. 11. Podczas zatrzymywania się na poboczu każdy ma obowiązek włączyć światła awaryjne. 12. Podczas mijania bramek zajmujemy dwie od prawej strony. 13. Każda osoba dostosowuje prędkość do osoby poprzedzającej. 14. Podczas większych wypadków prosimy jak najszybciej opuścić miejsce (klikając f7+enter). 15. Podczas przebywania na TeamSpeak’u uczestnicy proszeni są o nie podawanie zbędnych informacji. 16. Zakaz reklamowania firm poprzez wysyłanie informacji na czacie lub zachęcanie przez komunikaty głosowe. 17. Nie obrażamy osób poruszających się na wirtualnych drogach. 18. Prosimy o zgłoszenie chęci nagrywania konwoju. 19. Nie odpowiadamy za bany oraz kicki. 20. W konwoju udział biorą tylko firmy przez nas zaproszone. Mapa przejazdu z miastami rozpoczęcia i zakończenia zostanie podana później, to samo się tyczy grup oraz pozostałych informacji. Dziękujemy.
 3. Temat został zaktualizowany po raz ostatni. Dziękujemy i widzimy się na samym konwoju.
 4. 30.12. 2019 r.- Temat został zaktualizowany o nowe informację dotyczące Grupy 1.
 5. Witam, jako przedstawiciel zarządu firmy Quality Logistics, ogłaszam że wycofujemy się z tego konwoju i nie pojedziemy w nim. Powód, brak informacji o godzinę zbiórki, rozmieszczeniu firm, oraz czy w ogóle czy konwój się odbędzie. Dziękuje.
 6. 20.12.2019r- Temat został aktualizowany o nowe informacje. Pozdrawiamy.
×
×
 • Create New...