Jump to content

chudypl95

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Sunday Driver

6 Followers

About chudypl95

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacje konwojowe. Czas Zbiórki: 19.30 Czas Startu: 20.00 Serwer: ProMods Miasto Startowe : Rotterdam Miasto Końcowe: Opole Serwer TeamSpeak3: 87.98.234.152:9843 Trasa konwoju: Szczegóły trasy poniżej. Główna zasada konwoju to pokazanie swojego zestawu po przeróbkach tzw. Tuning. Używania DLC Tuning Pack do danej ciężarówki zostaje też tutaj uwzględnione ;). Regulamin konwoju. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do łamania go. 1. Kulturalne zachowanie ma komunikatorze TeamSpeak3.
 2. W imieniu Gruszki chciałbym poinfromować, że konwój Twoje zdrowie w tym roku się nie odbędzie. Niestety z powodu braku czasu grszuka nie będzie mógł zrealizować założeń, Postara się zorganizować w przyszłym roku wszytko poprawnie. Dziękujemy
 3. Musisz kolego ustawić opcję ,,OpenGL" bo masz Windows 7 i dlatego, wiem co mówię bo już miałem taką sytuacje. Masz zdjęcia jak to zmienić. Jak zrobisz tak jak na dwóch pierwszych zdjęciach i wciśniesz ,,Graj" wejdź jedynie do gry i wyjdź i wejdź ma MP. Tyle ode mnie, mam nadzieje że pomogłem.
 4. Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim którzy się pojawili za konwój oraz miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok na drugiej edycji. Prosiłbym moderacja forum o danie tematu do minionych imprez. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
 5. Ogłaszam że zmienia się IP TeamSpeak'u na którym będziemy się porozumiewać : 79.133.61.6:10303 - Aktualne IP ts3 na konwój. I announce that the TeamSpeak IP on which we will be communicating is changing: 79.133.61.6:10303 - Current IP ts3 for the convoy.
×
×
 • Create New...