Jump to content

przemeksob

Veteran Driver
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About przemeksob

 • Rank
  No Cargo
 1. Dziękuję za odpowiedź. Szerokości.
 2. Witam wszystkich. Chciałbym napisać o moim problemie z małą ilością klatek. Wygląda on tak, że normalnie mam około 40 FPS na średnich ustawieniach. Niezbyt dużo, ale grać się da. Natomiast gdy wjadę do miasta ilość klatek spada - wiadomo, więcej aut itp. Prawdziwą zmorą, a zarazem problemem jest spadek ilości klatek do kilku po tym jak ktoś napisze jakąś dłuższą wiadomość na czacie. Czy jest możliwa jakaś zbieżność pomiędzy pisaniem, a drastycznym spadkiem klatek? Dodam, że pomaga tylko restart gry w takim wypadku. Pozdrawiam.
 3. Witaj @Kid Fabi. Uruchomiłem dzisiaj grę w trybie single player. Wykryło mi obecność modyfikacji oraz błąd w zapisie gry. Zorientowałem się po pewnym czasie, że rzeczywiście, kopiowałem moda wiosennego do lokalizacji wskazanej przez modera. I tu chyba był pies pogrzebany. Usunąłem folder z modem. Przejechałem całą trasę z Krakowa do Lublina i zapisało poprawnie. Włączyłem tryb multi, pojechałem z Lublina do Warszawy. Gra się nie zacina. Mam nadzieję, że tak zostanie. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
 4. Cześć. Mam problem z multiplayerem. Od tygodnia, może dwóch gra od czasu do czasu wyrzucała mnie do pulpitu po ukończeniu zadania i nie zapisywała dostawy. Gdy wchodziłem ponownie, wczytywał się ostatni zapis. Czasami gra skorygowała błąd i cofnęła mnie do garażu. Postanowiłem kilka dni temu zreinstalować system. Nic to jednak nie dało. Dzisiaj nie mogę ukończyć zadania, bo gra ciągle wywala mnie do pulpitu - czy to poprzez jego ukończenie, czy też anulowanie. Dodam, że gdy wchodzę do gry pojawiają mi się dwa osiągnięcia: "wycieczka krajoznawcza" i bodajże "uważaj na lawę", co jest co najmniej dziwne, bo o ile pamiętam ilekroć gra mnie wykopywała, to te dwa osiągnięcia się pokazywały. Wklejam tutaj końcowe logi, bo wydaje mi się, że w nich tkwi problem, ale jeśli to za mało, to wkleję następnym razem więcej. 00:06:18.165 : Creating save-game file (/steam/profiles/50727A656D656B/save/autosave/game.sii) ... 00:06:18.177 : <ERROR> [steamfs_device_t::open_write_steam] Cannot open handler. 00:06:18.177 : <ERROR> [fs] Failed to open file '/steam/profiles/50727A656D656B/save/autosave/info.sii' in the unknown mode. 00:06:18.260 : Game has been auto-saved.
×
×
 • Create New...