Jump to content

Pixel095

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pixel095 last won the day on December 9 2019

Pixel095 had the most liked content!

Community Reputation

14 Truck?

About Pixel095

 • Rank
  3t Helicopter

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Z Wrocławia do Calais! Dobry wieczór wszystkim kierowcom. W dniu dzisiejszym wyruszyliśmy w konwoju wewnętrznym z głównie nowymi kierowcami, który spisali się na medal! Bez żadnych komplikacji pokazali, że nadają się do pracy i pomyślnie przeszli okres stażu w Gold Logistics. Ty również możesz dołączyć do jednej z lepszych ekip w wirtualnym świecie ciągników siodłowych!
 2. Dojrzali kierowcy? Oczywiście! Dobry wieczór wszystkim kierowcom. W dniu dzisiejszym, nasza ekipa została zasilona przez dwójkę mega dojrzałych kierowców! Do tej pory nie mogę uwierzyć, ale takie są fakty. Tadek - mający za sobą ponad 60 wiosen, Magnum (syn Tadka) - mający na karku niewiele ponad 40 lat, Vertero (syn Magnuma) - czyli młody kierowca mający blisko 16 lat. Rodzinka w komplecie! Serdecznie witamy w Gold Logistics i życzymy wielu sukcesów. Tadkowi w szczególności należą się pokłony. Nie wiem jak Wy, ale ja pierwszy raz spotkałem
 3. Gold Logistics? No pewnie! Nadszedł czas wskoczyć na wyższy poziom. Z dniem dzisiejszym prezentujemy Wam oficjalny plakat promujący naszą firmę. Jesteś zainteresowany(a) grą u nas? Zapraszamy!
 4. Święta, święta... I po świętach! - Nowe zmiany. Czy aby na pewno na lepsze? Jak najbardziej! W naszej firmie nowy rok przyniósł zmiany w zarządzie z powodów prywatnych, jednak zapewniamy, że wyjdzie to tylko i wyłącznie na dobre! Nowa ekipa, nowy zarząd - tak po prostu musiało być. Przy okazji przedstawiamy Wam nowe logo - mamy nadzieję, że i ono przypadnie Wam do gustu Autor grafiki: Pixel095
 5. "Coraz bliżej Święta, coooraz bliżej Święta...!" Dobry wieczór droga społeczności! TopTransPL również bierze udział w dostarczaniu prezentów do Świętego Mikołaja! Z okazji prędko nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, cała firma TopTransPL życzy wszystkim wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i dużo radości!
 6. Z Tallinna do Palermo... Dzisiaj wziąłem swoją kobietę na wycieczkę. Z Estonii do Włoch, a co! Nie mogliśmy odpuścić sobie tej pilnej dostawy liczącej blisko 3.500km - betonowe belki były potrzebne na już! Po drodze zaobserwowaliśmy wiele przepięknych miejsc, które uwieczniliśmy na zdjęciach z drona - no sami spójrzcie!
 7. "Pas jest kur#@! zapięty!" Czyli zdanie MasnegoStaszka na ograniczenie dźwiękowe przy przekroczeniu prędkości na autostradzie - bezcenne! Dzisiaj obraliśmy kilka tras. Z Katowic do Le Mans drogami drugorzędnymi, z Wrocławia do Liverpoolu oraz kilka innych, mniejszych kursów. Jak zawsze - nasza załoga spisała się na medal i po raz kolejny pokazali fach w jeździe ciągnikami.
 8. Dobry wieczór! Dzisiejszego wieczoru wraz z naszymi kierowcami zorganizowaliśmy konwój szkoleniowy z Wrocławia do Paryża wraz z pilotem na czele! Nasi kierowcy spisali się na medal i pomyślnie ukończyli szkolenie. Trasa przebiegła bez większych komplikacji!
 9. Hello Everyone! W dnu dzisiejszym wraz z drugim prezesem (Zziarnikos) postanowiliśmy wybrać się w trasę po "drodze śmierci". Poza małymi przeszkodami na drodze wszystko poszło gładko! Pierwszy raz jechałem w taką trasę i przyznam - warto!
 10. Dobry wieczór droga społeczności! W dniu dzisiejszym nasza firma wyposażyła się w prostą, informacyjną stronę internetową! Serdecznie zapraszamy. www.toptranspl.eu (niestandardowy link)
 11. Cześć Wam! Dzisiaj ekipka z naszej firmy wykonała ważne zlecenie od dyspozytorni z Wrocławia do Luksemburgu. Trasa przebiegła bez najmniejszych komplikacji, zaś Jachty dotarły na miejsce bez najmniejszego uszczerbku! Ty też chcesz zostać członkiem dobrze prosperującej firmy? Zgłoś się na rekrutację na naszym serwerze Discord!
 12. Witajcie droga społeczności! W dniu dzisiejszym (01.12.2019) nasza firma wzięła udział w ogromnym, dziewięcio-firmowym konwoju organizowanym przez Auto-Andreas. Nasz plan jazdy przebiegł bez najmniejszych komplikacji, zaś cała impreza ukazała światu pełen profesjonalizm. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować organizatorom, firmom, które wzięły udział w zabawie oraz supportowi, który koordynował całe wydarzenie za świetne zgranie. Oby więcej takich imprez!
 13. REAKTYWACJA FIRMY DNIA 23.09.2020 POSIADAMY WŁASNEGO, AUTORSKIEGO BOTA NA DISCORD! Gold Logistics (Dawniej TopTransPL) - Wirtualna firma logistyczna w grze ETS2, zajmująca się stricte przewozem wyznaczonych przez dyspozytornię dostaw z punktu A do punktu B. Firma powstała z inicjatywy dwóch ambitnych kumpli, którzy godnie reprezentowali niniejszą markę do końca ubiegłego roku. Gold Logistics powstało w pierwszej połowie Listopada 2019. Na początku Stycznia 2020 roku, firma przeszła gruntowną reorganizację pod kątem zarządu, z racji czego zmuszeni byliśmy zmienić jej naz
 14. Niceee! Congrats Truckersmp!
×
×
 • Create New...