Jump to content

E_EKO

Veteran Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by E_EKO

 1. Peki, teşekkür ederim.
 2. Evet anlıyorum ben 1 hafta ban yemiştim sanırım 1 ay olmuş gibi oldu banım Elinizden gelen bir durum var ise veya sistemden bakabiliyor ve kayıt yapabiliyorsanız çok iyi olur 2015 de kayıt oldum ve 100 saat oyunum var yeni değilim. Yardımcı olabilirseniz inanın çok mutlu olurum. Steam Hesabım: https://steamcommunity.com/id/mekatron/ İyi çalışmalar dilerim.
 3. Teşekkür ederim dediklerinizi yaptıktan sonra o hatayı almıyorum artık. Fakat hesap silindikten sonra 2 hafta beklememi söylüyor..
 4. Merhabalar, Öncelikle şahsi hesabıma giriş yapamıyorum o yüzden arkadaşımın hesaptan yazmaktayım. Şahsi Hesabım: "mekatron" 1 buçuk hafta önce ets den ban yemiştim ban sürem doldu fakat banım kalkmadı daha sonra hesabımı silip tekrar açmak istedim fakat "We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours" bu hatayı vermekte, söyleneneni yapmama rağmen kayıt olamıyorum. Sürekli bu uyarıyı veriyor. Hesabımı tekrar kaydetme veya başka bir yolu varmı aca
 5. Merhabalar, 

  Öncelikle şahsi hesabıma giriş yapamıyorum o yüzden arkadaşımın hesaptan yazmaktayım. Şahsi Hesabım: "mekatron"

  1 buçuk hafta önce ets den ban yemiştim ban sürem doldu fakat banım kalkmadı daha sonra hesabımı silip tekrar açmak istedim fakat "We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours" bu hatayı vermekte, söyleneneni yapmama rağmen kayıt olamıyorum. Sürekli bu uyarıyı veriyor. Hesabımı tekrar kaydetme veya başka bir yolu varmı acaba?

  1. Show previous comments  3 more
  2. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Hesap silindikten sonra 2 hafta beklemeniz gerekir tekrar kaydolmak için. Ama unutmayın ki hesap silme ile almış olduğunuz yasak silinmez.

  3. E_EKO

   E_EKO

   Evet anlıyorum ben 1 hafta ban yemiştim sanırım 1 ay olmuş gibi oldu banım  
   Elinizden gelen bir durum var ise veya sistemden bakabiliyor ve kayıt yapabiliyorsanız çok iyi olur 2015 de kayıt oldum ve 100 saat oyunum var yeni değilim. Yardımcı olabilirseniz inanın çok mutlu olurum.  

   Steam Hesabım: https://steamcommunity.com/id/mekatron/

    

   İyi çalışmalar dilerim.

  4. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Maalesef 2 hafta beklemeniz gerekmektedir.

×
×
 • Create New...