Jump to content

muzunman

Veteran Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

1 Follower

About muzunman

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 11/01/1977

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dediklerini yaptım ets2 çalıştı teşekkür ederim ama ats çalışmıyor. Daha dün aldım ve hiç kullanamadım. Ats için ne yapmak gerekiyor? Aynılarını ats ye yapınca o da çalıştı. Teşekkürler..
 2. Bu karavanları nasıl alabiliyoruz? Ben bulamadım da! İşlerin arasından çıkıyormuş. Sorumun cevabını buldum.
 3. 150 ile gitmeye çoktan alıştım. Artık hiç devrilmiyor, hiç kaza yapmıyorum. Bence iyi fikirmiş 150 limiti. Ağır kargo dlc si aldım. Hız ile işim yok. Skoda sayısıda bariz bir şekilde azaldı. Böyle çok daha iyi. Sadece italya ve fransa neden bu kadar boş bilemiyorum. Dlc sadece bende varmış gibi.
 4. 150 km limiti ilk başta çok canımı sıkıyordu. Tepkili idim. Şimdi fikrim değişti. 170 ile giderken ikide bir tırı deviriyordum. Şimdi 150 ile hiç devrilme yaşamıyorum. 170 ile ara sıra kaza yapıyordum. Şimdi neredeyse hiç kaza yapmıyorum. 150 iyi oldu bence. İkinci soruma gelince hala merak içindeyim. Muhtemelen boş gezerken fix komutu çalışmıyor diye bu boş dorse ile geziyorlar. Ama sayı oldukça fazla. Gerçekten anlamıyorum. Boş dorse ile boş boş boş gezmenin ne alemi var?
 5. Arkadaşlar size iki adet sorum var. İlki benim kullandığım yeni kasa volvo bu güne dek dorseli dorsesiz Michelin lastik ile kolayca 172 km yapabiliyordu. Bu sabah gelen güncelleme sonrası hız maksimum 150 km ye sabitlendi. Hiç bir şekilde 150 km yi geçemiyorum. Sebebini bilen var mı? İkinci sorum ise son zamanlarda sık sık araba taşımak için üretilmiş dorseler ile dolaşanları görüyorum. Dorseler hep boş oluyor. Yani araba taşımadan dolaşıp duruyorlar. Burdaki amaç ne? Neden boş dorse taşıyorlar. Bu dorseleri nererden niye alıyorlar?
 6. Yanlış anlamadıysam bu etkinlik 90km ile yapılyor. Mesafe çok uzun. İlla 90km ile mi gitmek gerekiyor?
 7. Haklıymışsınız. Denemek için bilgisayarı yeniden başlattım. Güncelleme geldi sorun düzeldi.
 8. Bu bekleyiş ne kadar sürer bilginiz varmı? Tahmin etmek mümkün mü?
 9. Belirttiğim gibi steam kütüphanesinde ki betalar arasında truckersmp deki versiyon olmadığı için seçemiyorum. Sanırım beklemekten başka çare yok. Merak ettiğim şimdi kimse giremiyormu mp ye? Yoksa sadece ben miyim?
 10. Selam; Bu gün yeni bir scandinavia dlls aldım. Hemen ardından ekteki hatayı almaya başladım. Çok uğraşmama ramen mp ye giremiyorum. Mp launcheri açtığımda Expected ver. 1.30.2.2s You have ver. 1.30.2.8 diyor Youtube de versiyon değiştirme yöntemlerine baktım. Steamda özelliklere girince beta kısmında 1.30.2.2s versiyonunu bulamıyorum. Ne yaptıysam olmadı. Yardımınızı rica ediyorum.
×
×
 • Create New...