Extern28

Members
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Trainee

About Extern28

 • Rank
  What is a truck?
 • Birthday 01/17/1996

Profile Information

 • Gender Male
 • Location /home/extern28/MPmods
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location Not set
 • EU Garage Location Italy: Roma
 • Known languages Turkish, English

Recent Profile Visitors

589 profile views
 1. Euro Truck Simulator 2 Konvoy Save

  Merhaba @DarkName; Öncelikli olarak foruma hoşgeldiniz, 0 ton speedhack olarak algılanacağından dolayı yasaklanmalara sebep olabilir, bu yüzden yükü 1 tonun üzerine arttırmanız daha doğru bir karar olacaktır.
 2. Azminizi ve başarınızı tebrik ederim. :)

  1. LIGHTOFGOD

   LIGHTOFGOD

   Teşekkürler <3 

 3. TruckersMP Real Operations V4

  It will be a good event.
 4. 1.31

  MP gelmesi için öncelikli olarak 1.31 sürümünün beta sürecinden çıkması lazım.
 5. Destek Ekibi Alımı (27.03.18 - 15.04.18)

  Başvuru Bitiş Tarihi: 01.05.2018 (Güncellendi!) Bize katılmak isterseniz, başvurunuzu buradan gönderebilirsiniz: https://truckersmp.com/recruitment
 6. [FORUM] Truck Rank! What is it?

  A good guide to new members!
 7. Merhaba Kamyoncular! Topluluğumuza yeni çevirmenler arıyoruz.Lütfen gereksinimleri gözden geçiriniz ve başvurunuzu gönderiniz! İlgilendiğimiz diller: Fransızca, Lehçe, Türkçe, Rusça, İtalyanca Gereksinimler: En az 17 yaşında olmanız gerekmekte. Topluluğumuzda aktif olmalısınız. Yeterli seviyede ingilizce dil bilgisine sahip olmalısınız. Forumu ve oyun içi kuralları biliyor olmanız ve anlayışla karşılamanız gerekiyor . Olumsuz bir durumda sakin ve kibar olmalısınız. Herhangi bir konuda bilgi sahibi değilseniz, sorular sorup kendinizi bilgilendirebilmelisiniz. Takım çalışmalarına uygun ve takım içi tartışmalara katılabilecek yapıda olmalısınız. Topluluğumuzda bulunan birçok üye ile iletişim kuracağınız için bazı temel sosyal becerileriniz olmalıdır. Topluluğumuzun diğer üyelerine yardım etmeye adanmış olmalısınız. TruckersMP forumunda en az 6 aydır kayıtlı olmalısınız. İngilizce haricinde bir dil daha biliyor olmalısınız. Forumumuzda en az 50 faydalı mesaja sahip olmalısınız. Başvuru gönderdiğiniz tarihden itibaren, daha önceki 6 aylık dönemde herhangi bir yasağınız bulunmamalıdır. Lütfen bu bağlantıdan başvuru göndermekten çekinmeyin: https://truckersmp.com/recruitment İlginiz için teşekkürler ! Son Başvuru Tarihi: 24/04/2018 Herkese iyi şanslar! Türkçe çevirisi bana aittir, konunun orjinaline aşağıdaki ekten ulaşabilirsiniz:
 8. [REHBER] Forum Rütbeleri Hakkında Bilgiler

  Elinize sağlık yararlı bir rehber olmuş.
 9. Bans and warnings

  Hello @PečenáKlobása There will be many users abusing this situation, so the current rules are fine.
 10. 0.2.2.3.1 Released

  It's time to camp.Thanks for the update.
 11. Tebrikler ! :tmp:

  1. izm07

   izm07

   Teşekkürler.

 12. Happy Birthday :tmp:

 13. Thanks for the follow :P

 14. Hello there! In this guide I will show you how to change your trailer skin. Create a folder named "extern28" in the folder "C:\Users\Documents\Euro Truck Simulator 2", you can also put your own name. Then copy the file you download from it into the folder you created, but if the name of the folder you created is different, open the file, edit it, and write your own name. In this section, we will change the skin by editing the file you download from here. You will need Paint.Net program to download the file. First open your file with the Paint.NET program. Paste the image you copied later by "ctrl + v" (pop-up window, press "keep canvas size") Place it on the part of the vestel by shrinking it from the edges of the picture you paste. Then press enter. Then save the file: Finally, run the program "tobjEdit.exe" in the file you download from here. Fill in the opening window with "/home/extern28 (your own file name)/transinet.dds" and save it into the folder you created by saying "File> Save As". Name the file "transinet.tobj". Then go into the game, take a trailer and open the save file, find the part where the trailer is located.We delete the code "/def/vehicle/trailer/krone/profiliner/company_paint_job/transinet.sii", then paste the code "/home/extern28 (file name you created)/transinet.sii" where you deleted it. Your transaction is complete here. Remember, MP will only appear in you.
 15. ----------------------- thx