Jump to content

_formen

Veteran Driver II
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Truck?

About _formen

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Turkish,English

External Websites*

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Scania güzel bir tır cidden özellikle iç tasarımı ve dışındaki keskin hatları. Scania tırını halen daha sıkılmadan kullanıyorum. Bu konuda sana hak veriyorum.
 2. Oyun SADECE 64-bit desteklemektedir. Hangi sistemi kullandığınızı bilmiyor musunuz? Windows tuğu ile Pause break tuşlarına basınız. 64-bit kullanıyorsanız 1. Klavyenizden Win+R tuşlarına basın. 2.%programdata% yazın ve entere basın. 3.TruckersMP klasörünü bulun ve silin. 4.C:\Program Files\ yoluna gidin ce TruckersMP Launcher isimli klasörü silin. 5.https://truckersmp.com/download/ sitesine gidin ve Launcheri indirerek yönetici izinleri ile yükleyin. 6.Launcheri yönetici izinleri ile açın ve güncelleştirmeleri yükleyin. Ayrıca multiplayer oynamak için oyun mod dosyanızda aktif mod olmamalıdır.
 3. Merhaba Bu tarz problemler için bir forum oluşturuldu. sizin hatanız 1. Bölümdeki ilk gösterilen hata olması lazım 1.Oyun Problemleri Game Crashed - Fatal Error Hatası kısmına bakarsanız hatanızın aynısını görebilirsiniz.
 4. Merhabalar Launcher Hataları Bilgi Bankası Eğer launcheriniz çöküyor ya da size bazı hatalar gösteriyorsa bu klavuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu yükler ve güncellerken admin izni ile yaptığınıza ve .Net Framework ile Microsoft Visual C++ 2015 son sürümlerine sahip olduğunuza emin olunuz. 1. Klavyenizden Win+R tuşlarına basın. 2.regedit yazın ve entere basın. 3.HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa\FipsAlgorithmPolicy yoluna ilerleyin. 4.Dosya'ya tıklayın. Ordan Ver'e tıklayın. 5. Bilgisayarınızın güvenli olduğunu düşündüğünüz bir yere yedek olarak kaydedin. 6.Kaydettikten sonra Enabled'e çift tıklayın. 7. Değer verisini 0 yapın. 8.Kaydedin. Tüm programları kapatın ve bilgisayarınızı baştan başlatın.
 5. Merhaba mevcut sorununuz sitede çözülenler kısmında olabilir.
 6. Bunları denedinizmi Yönetici olarak çalıştırınız. Oyun dosyalarını doğrulayınız. Daha fazla bilgi için tıklayınız: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335 Belgelerim > ETS2 yada ATS > Config.cfg dosyasını silerek tekrar oyuna giriş yapmayı deneyiniz. Oyunu Directx 64 BIT olarak başlatınız. Daha detaylı bilgi için:
 7. Trakya ile kalmayacaktır bence, hazır yaptılar Türkiye'nin tamamını çıkartmaları gerektiğini düşünüyorum.
 8. In a city with complex roads, 60 km/h is good, but it's slow because it's a game, it would be better if they did at least 90 km/h.
 9. Güzel Ve Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Teşekkürler.
 10. Daf tırların kabin içleri çok hoş ve güzel, dış görünümüde bir o kadar güzel cidden. Bu konuda sana hak veriyorum.
 11. Scania her açısından güzel olan bir tır gerçekten, S ve R modelleri ile bunu kanıtladı. Bu konuda sana hak veriyorum.
 12. _formen

  ATS

  Aslında ATS içinde sıklıkla konvoylar yapılmakta. ETS deki gibi Şirket konvoyları pek oluyor ama önemli günlerde,ETS ve ATS de özel sunucular açılıp konvoy etkinlikleri oluyor. Yaklaşan etkinliklere bakmanız için link : https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events/
 13. Scania kabin aksesuar'ları çok güzel yapılmış cidden. Sana hak veriyorum.
 14. Renault markasının yeni gelen Tır modeli kendisini yine ön plana çıkardı. Gerek iç kabin'in güzelliği , gerekse keskin hatlarıyla cezbedici bir duruşu var. Bu konuda sana hak veriyorum.
 15. Ben herhangi bir bar sınırı göremedim sende bak istersen hem kuralları tekrardan okumuş olursun.
×
×
 • Create New...