Jump to content

_formen

Veteran Driver
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About _formen

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Türkçe,İngilizce

External Websites*

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Scania’nın güçlü duruşu gerçekten cezbedici. S modellerinin kabini çok hoş duruyor. Benim en çok hoşuma gideni kabin zaten sana hak veriyorum.
 2. Volvo’nun duruşu ve o keskin hatları bambaşka bir mühendislik cidden. Sana hak veriyorum.
 3. Hepinize merhaba, Herkesin çok parası var ve nerdeyse bütün tırlarıda almışlar. fakat oyuna yeni başlayanlar veya parayı değerlendirmek isteyenlere hangi tırı önerirsiniz. Ayrıca şu soruyu sormayı istedim: 'Sonsuza dek kullanmak için Bir tır’ı seçmeniz gerekse, hangisi olurdu?' - nedenlerini ve ayrıntılarını anlatırsanız daha iyi olur. Kendim için - bence Mercedes, gerçekten iyi kamyonlar olsalar bile. Büyük ihtimalle Scania çünkü görünüm açısından çok hoşuma gidiyor ve benzin deposu geniş olduğu için uzun yolda bile güzel. konu faydalıysa tepkilerinizi bekliyorum Çok teşekkürler, Konunun fikri : https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/89276-which-truck-would-you-use-if-you-had-to-pick-only-one/
 4. İyi olabilirdi fakat ya sana vururlarsa. Bence yapay sistem bunu ayırt edemez. Şöyle düşündüm biz birine vurunca kazaya sebebiyetten ceza yiyoruz ama biri bize vurunca yine ceza yiyoruz . Hadi biri bize vurunca bize bir şey olmuyor vurana oluyor diyelim. O zamanda adam senin önüne geçer ve bir anda frene basar arkadan vurduğun için sen suçlu sayılırsın. Zaten bu Oyun içi raporlama sistemi iyi ama bakan çok az kişi var ve çok sayıda rapor o yüzden yetişilemiyor. Raporlama sistemine biraz daha önem gösterilse iyi olur çünkü orda izleme özelliğide var.
 5. Aslında konu şu şekil olsa daha iyi olabilirdi. Bizler sadece Trakya dlc’sinden öteye daha detaylı Türkiye’nin Batısı Ve Doğusu olmak üzere kısacası Türkiye’nin tamamının olmasını istiyoruz. Hazır bir yola başlamışsınız Trakya’yla sınırlı kalmayın. Bunun içinde scs ekibine belli bir oyuncudan oluşan mail atabiliriz.
 6. gayet güzel olur. oyunda aynı tip araçlardansa ayrı ayrı kaplamalar ve çakarlar gelirse yani çeşitlilik artarsa güzel olur. mesela lastik markasının yol yardım araçları gibi kaplamalar hoş olabilir.
 7. Güzel bir etkinlik olacak gibi duruyor. özel bir tır mi var yoksa herkes istediği tır ile katılım sağlayabilir mi.
 8. Güzel bir etkinlik olacak gibi duruyor. özel bir tır mi var yoksa herkes istediği tır ile katılım sağlayabilir mi.
 9. Durum güncellemeleri hakkında çok bilgi yer almadığı için, kolayca çözülmesi için bu kısa kılavuzu yapmaya karar verdim. İlk olarak, isminizi forumun sağ üst köşesinde bulun, şöyle görünür: İkincisi, okun işaret ettiği açılır menüyü tıklayın ve profile basın, şöyle görünecektir: Üçüncüsü, profilinizin "Profil Düzenle" bölümüne basın; şöyle görünecektir: Son olarak, "Durum güncellemelerini etkinleştirilsin mi?" kaydırıcının şöyle görünmesini sağlayın: yardımcı olur umarım, Türkçeye çevrilmiştir. Orjinal: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/46047-forum-cant-make-status-updates-heres-how-to-fix-it/
 10. Bir olayı merak ettiğim için yazıyorum. Under Review kısacası inceleme altındasınız yazısı yer almakta. Bu süre içinde bizden istediği her hangi bir şey bulunuyor mu veya Başvuru ne zaman tam anlamıyla sonuçlanıyor.
 11. Çeviri için Teşekkürler. Güzel ve bilgilendirici bir konu olmuş.
 12. Güzel bir harita olacağını düşünüyorum. Ford marka tırlarıda oyunda görüceğimiz söylendi, hatta sosyal medyada fotoğrafları paylaşıldı, tahminimce ikisinin çıkışı biraz daha biz Türkleri’i sevindirecek gibi duruyor.
 13. Yararlı Bir Konu Olmuş Sağol
×
×
 • Create New...