Jump to content
C-D Intersection ×

_formen

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About _formen

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Duisburg
 • Known languages
  Turkish,English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1633 profile views

_formen's Achievements

7

Reputation

 1. _formen

  AFK süresi

  Bazıları sunucuda afk kalıyor ve gereksiz yere sunucuyu dolduruyor, bu sebepten sürenin uzaması sunucuya girmemizde sıkıntı yaşatıyor.
 2. _formen

  admin

  lojistik kurduğunuz için admin olamıyorsunuz, sadece web sitesinden admin'lik başvurusu yaparak admin olabilirsiniz. İyi günler dilerim,
 3. Scania güzel bir tır cidden özellikle iç tasarımı ve dışındaki keskin hatları. Scania tırını halen daha sıkılmadan kullanıyorum. Bu konuda sana hak veriyorum.
 4. Oyun SADECE 64-bit desteklemektedir. Hangi sistemi kullandığınızı bilmiyor musunuz? Windows tuğu ile Pause break tuşlarına basınız. 64-bit kullanıyorsanız 1. Klavyenizden Win+R tuşlarına basın. 2.%programdata% yazın ve entere basın. 3.TruckersMP klasörünü bulun ve silin. 4.C:\Program Files\ yoluna gidin ce TruckersMP Launcher isimli klasörü silin. 5.https://truckersmp.com/download/ sitesine gidin ve Launcheri indirerek yönetici izinleri ile yükleyin. 6.Launcheri yönetici izinleri ile açın ve güncelleştirmeleri yükleyin. Ayrıca multiplayer oynamak için oyun mod dosyanızda aktif mod olmamalıdır.
 5. Merhaba Bu tarz problemler için bir forum oluşturuldu. sizin hatanız 1. Bölümdeki ilk gösterilen hata olması lazım 1.Oyun Problemleri Game Crashed - Fatal Error Hatası kısmına bakarsanız hatanızın aynısını görebilirsiniz.
 6. Merhabalar Launcher Hataları Bilgi Bankası Eğer launcheriniz çöküyor ya da size bazı hatalar gösteriyorsa bu klavuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu yükler ve güncellerken admin izni ile yaptığınıza ve .Net Framework ile Microsoft Visual C++ 2015 son sürümlerine sahip olduğunuza emin olunuz. 1. Klavyenizden Win+R tuşlarına basın. 2.regedit yazın ve entere basın. 3.HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa\FipsAlgorithmPolicy yoluna ilerleyin. 4.Dosya'ya tıklayın. Ordan Ver'e tıklayın. 5. Bilgisayarınızın güvenli olduğunu düşündüğünüz bir yere yedek olarak kaydedin. 6.Kaydettikten sonra Enabled'e çift tıklayın. 7. Değer verisini 0 yapın. 8.Kaydedin. Tüm programları kapatın ve bilgisayarınızı baştan başlatın.
 7. Merhaba mevcut sorununuz sitede çözülenler kısmında olabilir.
 8. Bunları denedinizmi Yönetici olarak çalıştırınız. Oyun dosyalarını doğrulayınız. Daha fazla bilgi için tıklayınız: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335 Belgelerim > ETS2 yada ATS > Config.cfg dosyasını silerek tekrar oyuna giriş yapmayı deneyiniz. Oyunu Directx 64 BIT olarak başlatınız. Daha detaylı bilgi için:
 9. Trakya ile kalmayacaktır bence, hazır yaptılar Türkiye'nin tamamını çıkartmaları gerektiğini düşünüyorum.
 10. Güzel Ve Bilgilendirici Bir Yazı Olmuş Teşekkürler.
 11. Daf tırların kabin içleri çok hoş ve güzel, dış görünümüde bir o kadar güzel cidden. Bu konuda sana hak veriyorum.
 12. Scania her açısından güzel olan bir tır gerçekten, S ve R modelleri ile bunu kanıtladı. Bu konuda sana hak veriyorum.
 13. _formen

  ATS

  Aslında ATS içinde sıklıkla konvoylar yapılmakta. ETS deki gibi Şirket konvoyları pek oluyor ama önemli günlerde,ETS ve ATS de özel sunucular açılıp konvoy etkinlikleri oluyor. Yaklaşan etkinliklere bakmanız için link : https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/434-community-events/
 14. Scania kabin aksesuar'ları çok güzel yapılmış cidden. Sana hak veriyorum.
 15. Renault markasının yeni gelen Tır modeli kendisini yine ön plana çıkardı. Gerek iç kabin'in güzelliği , gerekse keskin hatlarıyla cezbedici bir duruşu var. Bu konuda sana hak veriyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.