Jump to content

AsGood

Veteran Driver II
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

About AsGood

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AsGood's Achievements

0

Reputation

  1. Witam. Zakupiłem głośniki z microfonem, niestety nie mogę porozumiewać się < mówić> po włączeniu gry....TZN. WCISKAM "v " aby mówić i nic się nie dzieje...Pewnie to błahostka , ale proszę o pomoc
  2. Witam. Ja również mam ten sam problem. Proszę o pomoc. Rozwiązane, wystarczy wyłączyć UDZIAŁ w Beta testach...
  3. TO samu u mnie^ zauważyłem, że Client nie instaluje się prawidłowo, a wyszedł jakiś pathc o 15:00 ..
  4. AsGood

    zamisat mail?

    Podziękował, temat do zamknięcia
  5. AsGood

    zamisat mail?

    Witam, czy jest możliwość, aby w okienku w którym widać innych graczy obok mnie <w tym po wciśnięciu TAB>, nie widniał mój mail....? Czy jesteś możliwość zmiany na nazwę gracza itc?
  6. AsGood

    Chat

    podziękował, do zamknięcia
  7. AsGood

    Chat

    Witam, krótkie pytanko jak można dodać znajomych do chat i rozmawiać tylko z nimi...Rozumiem, że po kliknięciu Y możemy napisać i widzą to osoby najbliżej....
  8. Podziękował...++++krótko na teamt
  9. Zacząłem dzisiaj ets 2 online z własną kasą, ale po trzecim uruchomieniu mam na koncie 220 mln?? jakiś bug?
  10. Z tej strony nie da się pobrać nie opłacając klienta.Wyszukałem ten plik ale nie moge go pobrać za darmo;(
  11. niemożliwe że tylko ja mam ten problem... lol
  12. spójnośc zrobiona i nadal nie mogę wejść;( dziwne?
  13. Witam. Chciałbym uruchomić grę, ale wyskakujeNa komputerze brakuje/ nie ma Steam api dll 64 , proszę o pomoc. Podkreślam, mam orginał + dlc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.