Jump to content

dominik120392

Veteran Driver III
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About dominik120392

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dominik120392's Achievements

0

Reputation

  1. Że G27 i G29 są dobre to wiem, ale ich cena też spora, a codziennie nie bedę grał.
  2. Jaką polecacie kierownice do okolo 300 zł ?
  3. Witam, widziałęm na serwerze juz z kilkanaście razy przyczepy jednakowego koloru, jak zroibć aby też taką mieć np. Czarną ?
  4. Nick w grze: dominik120392 Wiek: 16 Miejsce zamieszkania:Mazury Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198316739252 Staż w grze: rok Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, jednego Przedstaw się: Mam na imię Dominik pochodzę z mazur interesuję się motoryzacją. Inne: DLC: Going Eas , Scandynavia, High Power Cargo Pack , oraz ts3 + sprawny mikrofon, dobry internet, dobry komp.
  5. Zobaczymy mam nadzieje ze to coś da
  6. Witam. Mam taki problem: Jak naciśnie się annulowanie zlecenia lub chce się przepłynąć promem to gra sie zawiesza i się i już się nie odwiesza. Chodzi oczywiście o MP bo SP normlanie działa wszystko. Reistal nic nie dał. Wie ktoś co może być tego przyczyną ?
  7. Witam. Po włączeniu gry i chwili graniu wyskakuje bład: An application fatal error. Do you want to send crash.log file to developers. Wie ktos co można zrbic ?
  8. Podłaczam sie do tematu mam ten sam błąd
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.