Jump to content

Gieteerowicz

Veteran Driver IV
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About Gieteerowicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gieteerowicz's Achievements

0

Reputation

  1. Problem rozwiązany faktycznie trzeba było chwile odczekać oraz pominąć komunikat o crashu Dziękuje
  2. Gdybym wiedział o tym UTC :/ A multi nie to że myśli tylko chwile i od razu "program przestaje działać" :/
  3. Witam :/ Mam pewien problem :// Otóż dziś o 13:22 dostałem bana (niezasłużonego) za rzekome blokowanie drogi :/ Wyczekałem co prawda tego bana lecz po minięciu pojawił sie problem :/ Uruchomiłem gre i przy próbie połączenia z serwerem nie mogłem dołączyć (wyświetlał mi sie komunikat o tym że dostałem bana do 21:22) pomimo tego że już było 10min po 21:22 :/ Więc zresetowałem komputer i pojawił sie gorszy problem :/ Przy próbie włączenia gry (za pomocą launchera) wyświetla mi sie komunikat Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, Launch with DriectX (Recomended) oraz Launch with OpenGL i po zaznaczeniu którejkolwiek opcji launcher udaje że myśli i wyświetla się "program przestał działać"... I tak odinstalowywałem i zainstalowałem ets 2mp (ets orginalnego nie) Jedna rzecz która mnie zaniepokoiła to to że plik core_ets2mp.dll nie chciał sie usunąć...Co może być kłopotem?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.