Jump to content

Grizzly_PL

Veteran Driver III
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Grizzly_PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Grizzly_PL's Achievements

1

Reputation

  1. Dziękuję za wszystkie propozycje pracy. Przyjąłem ofertę pierwszej firmy, która się zgłosiła czyli HIGH DISTANCE SQUAD. Można zatem temat przenieść do archiwum.
  2. Nick w grze: Gяizzly Wiek: 33 lata (rocznik 1983) Miejsce zamieszkania: Chełm (wo. lubelskie) Sterowanie: klawiatura + mysz Adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198048718219/ Staż w grze ETS2: 2 lata (2013-2015) w trybie offline. Od marca 2015 bez gry. Po formacie dysku nie mogłem znaleźć pudełka z płytą. Prawdopodobnie zagubiła się podczas przeprowadzki. 4 lipca 2016 roku postanowiłem ponownie kupić ETS2, lecz tym razem przez steam by ponownie zacząć swoją przygodę grając również w trybie multiplayer o którym słyszałem i czytałem pozytywne recenzje. W przeszłości grywałem również w inne symulatory ze studia SCS. Posiadane dodatki: Going East!, High Power Cargo Pack // planowany zakup Scandinavia na następnej promocji steam. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Witam wszystkich. Mam na imię Piotr i mam 33 lata. Przez niemal całe swoje życie mieszkam w Chełmie w woj. lubelskim. W młodości miałem dwa marzenia. Zostać zawodowym piłkarzem albo kierowcą ciężarówki lub autobusu. Z powodu choroby na którą zachorowałem w wieku 13 lat nie spełniłem swoich zaplanowanych założeń. Aktualnie jestem na rencie i działam hobbistycznie jako redaktor na portalu sportowym gdzie piszę newsy o piłce nożnej, która nadal jest moją pasją. Prowadzenie pojazdów pozostało mi tylko wirtualne. Od zawsze zagrywałem się głównie symulatory jazdy. Najbardziej przypadły mi do gustu produkty studia SCS, w których spędziłem mnóstwo godzin. Inne: Gram w ETS2 przestrzegając przepisów ruchu drogowego nie przekraczając dozwolonej prędkości. Ważna informacja!: Na koniec bardzo ważna i istotna informacja. Tak jak już wspominałem nie jestem w pełni zdrową osobą. Z powodu kilku operacji krtani mówienie sprawia mi trudność i z tego też powodu szukam firmy, która nie będzie ode mnie wymagała używania mikrofonu. Mogę oczywiście używać TS3 do słuchania co inni mówią tak jak to robię np. grając w World of Tanks, lecz moje komunikowanie się z innymi może odbywać się jedynie metodą pisemną. W zamian oferuje aktywność i działalność na rzecz firmy, która mnie przygarnie Dziękuję serdecznie za uwagę i za wszelkie oferty pracy. Szerokiej drogi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.