Jump to content

Mr.Dex

Veteran Driver IV
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About Mr.Dex

Recent Profile Visitors

341 profile views

Mr.Dex's Achievements

0

Reputation

  1. Odłączyłem kierownicę od USB i pomogło. Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam!
  2. Witam, mam problem, a mianowicie zarówno jak i w ETS i ATS ściąga mi kursor w menu do lewej strony. Próbowałem przeinstalowywać gry, podłączać inną myszkę, i także tą pod inne gniazda USB. Dodam, że na pulpicie, jak i w grze Counter-Strike 1.6 kursor chodzi poprawnie. Poradzicie coś? Bardzo bym prosił o pomoc i z góry dziękuję!
  3. Mr.Dex

    Cv Mr.Dex [PL]

    Nick w grze: Mr.Dex Wiek: 14 lat Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198046075269/ Staż w grze: Praktycznie od premiery gry Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, nie dostałem Przedstaw się: Nazywam się Maciej, mam 14 lat. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Interesuje mnie głównie Rolnictwo i Ciężarówki. W "sezonie rolniczym" także zajmuję się nagrywaniem na YouTube filmików rolniczych. Inne: Miałem do czynienia z robieniem forum, trochę skinów do ciężarówek do ETS'a. Chciałbym również jeździć swoją ciężarówką, na swoim Save
  4. Witam. Mam problem z ponownym uruchomienie Multiplayera. Zacznę od początku. Pobieram klienta Multiplayer i instaluję, podczas instalacji zaznaczam tam "Utwórz ikonę na pulpicie" oraz "Zainstaluj protokół ets2mp://" i klikam Dalej, a następnie Instaluj. Gdy się już zainstaluje zaznaczam "Uruchom program Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" i klikam Zakończ. Wówczas gra się włącza wszystko pięknie działa. Natomiast gdy wyłączę ETS'a i zechcę odpalić ponownie Multiplayera z ikony (także launcher'a) to wyskakuje taki komunikat http://abload.de/img/problemq8r6u.pngi gdy kliknę TAK to nic się nie dzieje, pojawia się on ponownie. Odinstalowanie Multiplayera i ponowne zainstalowanie naprawia problem, lecz nadal przy pierwszym uruchomieniem (z zaznaczeniem tej opcji "Uruchom program Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" w końcowej fazie instalacji). Dodam, że we wcześniejszych wersjach miałem to samo, lecz myślałem, że jakoś się może to naprawi, a teraz gdy miałbym jeszcze pobierać za każdym razem mod zimy to trochę jest to denerwujące i samo przeinstalowywanie ciągłe też działa na nerwy Jest po prostu niewygodne Wersja gry to: 1.15.1.1s Wersja Multiplayera to: 0.1.2 Da się jakoś ten problem naprawić?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.