Jump to content

BeBe13

Veteran Driver III
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About BeBe13

BeBe13's Achievements

0

Reputation

  1. BeBe13

    Kolejne DLC

    Dlaczego twierdzicie, że to jest "darmowe"? Przecież wyraźnie jest napisane, że trzeba posiadać tę drugą połówkę czyli grę o jakimś tam tytule. Czyli muszę zapłacić 20 eurosów aby otrzymać samochodzik do kabiny? To jest pierwszy dodatek któremu mówię głośno i wyraźnie "dziękuje, postoję". Posiadam wszystkie malowania których nawet raz nie użyję, ale mam i kosztowały mnie śmieszne grosze czy centy. Lecz ta nowość to jakaś porażka moim zdaniem. :/
  2. BeBe13

    Czerwone Światło!

    Osobiście nawet przy "pustym" mieście stoję na czerwonym. To chyba nie problem zrobić skrypt który by dopiero włączał sygnalizacje kiedy pojawi się przynajmniej 2 graczy? A skoro świeci, to być może jest to jednak problem. Czy to nie dzięki takim pozycjom jak ETS nabieramy pewnych nawyków jak się poruszać po drogach? Aż strach pomyśleć co się dzieje w realu, jadę bo na pewno jestem sam? Nieraz się łapię w samochodzie, że kierunkowskaz chcę włączyć na środkowej konsoli ( efekt zbyt długiego przebywania w wirtualnych warunkach) i brakuje mi manetek od wycieraczek, kierunków, etc dla większego realizmu. To jest tylko jeden przykład, a można by przytoczyć ich na pewno więcej. Od samego początku moje podejście do tego typu gier jest "symulacyjne", jak chcę sobie "poszaleć" na czerwonym... to odpalam GTA V. Szerokości życzę koledzy.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.