Jump to content

mlody305

Veteran Driver III
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About mlody305

mlody305's Achievements

0

Reputation

  1. Podłącze się pod temat. Mam ten sam problem mogę jeździć max 90km/h nie korzystam z zleceń z World of Trucks wszyscy mnie wyprzedzają i nie mogę się podłączyć do konwoju wszyscy jeżdżą szybciej. Czy jest jakaś rada na to?
  2. Ja zawsze przed odpaleniem MP korzystam z http://www.ets2sync.com/pl/i nie mam problemu z zleceniami
  3. mlody305

    Problem z MP

    Już kilkakrotnie ale dałem radę. Okazało się, że antywirus blokował MP. Udało się uruchomić lecz teraz jest problem z zleceniami nie mam nic na liście i nie wiem czy czekać czy to jakiś błąd EDIT: Ok wszystko gra.
  4. mlody305

    Problem z MP

    Witam, mam problem z multiplayerem, a mianowicie po zainstalowaniu i próbie uruchomienia pojawia mi się iż skrót na pulpicie jest nieaktualny brakuje pliku launch po wejściu w katalog tam gdzie jest zainstalowany jest tylko plik uninstal. A gdy uruchaniam gre mogę grać tylko w trybie singiel. Jakaś rada / pomoc?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.