Jump to content

pszemaPL

Veteran Driver III
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About pszemaPL

  • Birthday 01/04/1986

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

667 profile views

pszemaPL's Achievements

2

Reputation

  1. Dokładnie. Jak w Ameryce Facebook przestał działać to po 5 min. awarii ludzie na policję dzwonili
  2. pszemaPL

    CB Radio

    Overwolf i po sprawie
  3. A ja tam wolę NegCon od Namco jest większa precyzja przy dodawaniu gazu i hamowaniu oraz przy skręcaniu
  4. Dzięki WooQash, dzięki temu oszczędzę sporo nerwów
  5. To właśnie chciałem zrobić, ale co wpisać w "SteamID64 / ETS2MPID:" bo chyba najlepiej ID ze steama? Zwłaszcza że gość nazywa się #Валера, a takich na steam jest mnóstwo. Foto gościa po tym jak mnie staranował:
  6. Niestety jeden Rusek sprawił że straciłem chęci dzisiaj do grania, bo nawet nie miałem jak go zaraportować (nie znalazłem go na steamie). Gość spowodował specjalnie 3 kolizje. Na filmiku 3 kolizja. Euro Truck Simulator 2 12-27-2015 16-44-26-072.mp4
  7. Dzięki za odpowiedź. Temat można zamknąć.
  8. Pojawił się ostatnio temat z aplikacją Velocimetro - ETS2 co mnie zaciekawiło i to wypróbowałem. Pytanie moje jest następujące : czy jest podobna aplikacja na androida, która by wyświetlała na telefonie listę graczy, która ukrywa się pod klawiszem TAB? Zegary i tak widzę na ekranie, a taka lista byłaby fajnym rozwiązaniem.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.