Jump to content

frizekPL

Veteran Driver IV
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About frizekPL

  • Birthday 01/24/1998

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Location
    Łomża Poland
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Bialystok

Recent Profile Visitors

807 profile views

frizekPL's Achievements

  1. Happy Birthday !!

  2. dobra udało mi się rozwiązać problem. po ponownym zainstalowaniu mp i próbie uruchomienia wyskoczył bład "system nie może uzyskać dostępu bla bla bla" wziąłem wszedłem na steam, kliknąłem prawym na ETS 2 i przeglądaj pliki lokalne, miałem tam launcher do MP. po dwukrotnym niewciśnięciu plik się otworzył. Jestem właśnie na serwerze #EU1. Dziwne, ale działa Proszę o przeniesienie tematu do rozwiązanych
  3. ets2 mp został zainstalowany w tym samym katalogu go ets2. nie wiem dlaczego pokazuje inaczej... zrobiłem tak jak napisałeś, wszedłem we właściwości launchera i eurotrucks, sprawdziłem wszystko było w porządku, wróciłem do pulpitu, prawym na ikonke multi-> otworz jako administrator i znowu to samo na moim komputerze jest jest tylko dysk C wiec nie mam mozliwosci zainstalowania gry na innym dysku // Merged. / PatrycjaPL
  4. witam. odkąd wszedł nowy patch multiplayer 0.2.0.3 mam problem z włączeniem gry. a mianowicie wyskakuje mi błąd. Instaluje wszystko tak jak zawsze i nigdy nie było problemu. jednak tym razem jest inaczej, Po włączeniu gry wyskakuje taki komunikat I mam pytanie co mam z tym fantem zrobić? Pisałem do Supportu, odpowiedź dostałem następującą: Cześć, Prawdopodobnie nie masz uprawnień do korzystania z danego folderu. Spróbuj zainstalować MP w innym miejscu i uruchom jako administrator. Pozdrawiam, PatrycjaPL Polish Support dzięki za wielką pomoc, która na nic się zdała, bo to było napisane w innym komunikacie. a i powracając do wiadomości od supportu. MP nie można zainstalować w innym miejscu niż tam gdzie jest ETS2 zainstalowany na steam. Widać, że w supporcie jest cała ekipa profesjonalistów znających się na rzeczy, którzy mówią, żeby zainstalować MP w innym miejscu... Wracając do sprawy. Jednak problem z uprawnieniami rozwiązałem, instalując na nowo z wyłączonym antywirusem. Problem jednak pozostał. Reinstall gry nic nie dał, odinstalowanie całkiem z komputera MP i zainstalowanie na nowo również nic. uruchamianie jako administrator bez większych rezultatów. Szukałem na internecie co można w tym wypadku zrobić, ale nic nie znalazłem odnośnie ETS2. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, mam nadzieję, że ktoś z odwiedzających miał podobny problem i pomoże mi go rozwiązać. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam, frizqPL
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.