Jump to content

Szczepi

Veteran Driver V
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About Szczepi

Szczepi's Achievements

0

Reputation

  1. Yep, nowy profil naprawił wszystko, któryś z patchy musiał mi zepsuć wszystko, ale co do optymalizacji gry to też mam zastrzeżenia, jak miałem 50-60fps tak mam teraz tylko 40-50 na tych samych ustawieniach co wcześniej w dodatku z mocniejszą grafą. Modami przywróciłem sobie lvl i forsę na savie, jedyne co poszło się walić to 100tyś+ mil na liczniku trucka ... Dzięki za pomoc jak i mam nadzieje że ten temat będzie pomocny innym, SZEROKOŚCI !!!!
  2. Komputer regularnie czyszczony (średnio co 2-3 miesiące), w obudowie mam 2 wentylatory wciągające i 3 wyciągające, stąd wymuszone czyszczenia, nie chcę na razie karty rozkręcać z powodu gwarancji, używam ją dopiero od 2 miesięcy, ale to z nowym profilem, spróbuje może coś da. Net 125mb/s, średnia prędkość pobierania na steam to 9-10mb/s, z tym problemu nie mam. Próbowałem sprawdzać spójność i nic, żadnego pliku nawet nie pobiera.
  3. Witam, przedstawię problem od razu z grubej beczki. Normalnie grałem w ATS na najwyższych możliwych ustawieniach przy 50-60 fps, po 4-5 miesiącach przerwy postanowiłem zrobić sobie parę kursów i tutaj nagle przy nie zmienianiu żadnych ustawień (wszystko dalej na full) 10 fps z kabiny, jak wyjrzę przez okno 16 fps a z kamery z poza trucka 20-26 ... Od razu zaznaczam, że updatowałem ATS na bieżąco (non stop zainstalowany na kompie przez steam) jak i launcher TruckersMP (ponieważ często jeżdżę z kumplem w ETS2MP) jak i sam ETS2 mam również na full ustawieniach i mam tam dalej 50-60 fps. Kombinowałem z ustawieniami, rezultat dawały wszystkie ustawienia jakości lusterek i świateł, metodą prób i błędów doszedłem do 40-50 fps na postoju, lecz wystarczy przejechać parę metrów i dalej mam 10 fps T_T, wyłączenie ustawień lusterek i oświetlenia nawet na minimalnych detalach daje ten sam spadek fps ... a jak je zmienię na np średnie, przez chwile mam te 60 fps ale nagle po 3-5 sekundach znowu 10 ... Przeinstalowanie gry też nic nie daje Borykał się ktoś z takim problemem i byłby w stanie pomóc ? Konfiguracja komputera Procek i7-6700k podkręcony do 4.5Ghz Mobo MSI z170a Gaming M3 Ram HyperX 2400Mhz DDR4 24Gb (2x4Gb i 2x8Gb) Grafika nVidia GTX 1070 OC 8Gb, karta jest podkręcona (wcześniej używałem GTX 970 OC 4Gb podkręconą, która też ciągnęła grę na 50-60fps) Dysk twardy Kingstone SSD UV400 480GB, na nim jest zainstalowana gra, steam i sam program TruckersMP Windows 10 Home premium 64bit
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.