Jump to content

MonteCristo

Veteran Driver IV
  • Posts

    30
  • Joined

  • Last visited

About MonteCristo

MonteCristo's Achievements

5

Reputation

  1. Dzięki pomogło rozwiązanie z linku . Faktycznie jakiś czas temu zmieniałem dysk,ale szczerze mówiąc nawet o tym nie pomyślałem bo zaraz po przenosinach systemu uruchamiałem multi i wtedy akurat wszystko było ok . Potem nie grałem przez jakiś czas i dopiero teraz ten błąd zaczął wyskakiwać . No nic dzięki za pomoc temat do zamknięcia . .
  2. . Witam Po jakimś czasie nie grania próbuje sobie uruchomić MP do ETSa 2 a tu zonk wyskakuje mi że mam nie tą wersję 1.33.18 myślę ok wchodzę na Steame w beta wyszukuje wersję temporary 1.34 aktualizuje . A tu dalej laucher Multi krzyczy że mam 1.33.18 . No to cofam na steamie do 1.33 i znowu próbuje na 1.34 ( myślałem że aktualizacja się nie powiodła ) to samo . Wkurzyłem się wywaliłem laucher ściągam od nowa ze strony instaluje dalej "You have (ble ble ble ) 1.33.18 " . Zaraz mnie coś chyba strzeli miał ktoś taki problem ? Czy u was multi działa ? Jeśli tak to na jakiej wersji gry ?
  3. A jaka jest ta najnowsza łatka ? Bo ja już się pogubiłem . Mam 1.29.1.1s i żadnych ładunków dla ATSa nie mam Przeniesienie do innego miasta też nic nie daje
  4. Witam Mam pytanie dotyczące tego świątecznego eventu . Czy event można robić zarówno w ATS jak i ETS jednocześnie, czy tylko w jednej z tych gier ? Zrobiłem w ETS2 wszystkie "prezenty ", przechodzę do ATS a tam nie ma ładunków pod event . Jednak na profilu ma pasek postępu eventu do ATS . Więc jak to jest ?
  5. Taa nie ma co jak dostać " w tyłek " od kolesia czekając na stacji na drugiego "jelenia " który sobie stanął na "pompie " i sobie stoi 5 min . Ja się już wycwaniłem i odpinam naczepę przed wjazdem na stacje żeby nie manewrować jak osioł,bo wymanewrowanie na klawiaturze ze 40 stopową naczepą w tłumie innych kierowców jest praktycznie nie możliwe . Ale wjazdy i wyjazdy ze stacji to dalej jakaś masakra jest . Nie zawsze wszystko tak się da zaplanować żeby wjechać na stację gdy nikogo nie ma,albo szukać innej stacji bo jest ich moim zdaniem mało . Ogólnie to te stacje w mniejszych miastach są w ogóle nie przystosowane do takiego ruchu ciężarówek . Porównajcie sobie rozmiary stacji w ATSie i w ETS2 . W ETSie łatwiej jest stanąć "zawinąć " cofnąć bo jest po prostu więcej miejsca . W ATSie wjedzie 2 zestawy na mniejszą stację i ambrozja .
  6. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień " . Z drugiej strony nie dało się kompletnie bo był taki zator iż gdybym tam czekał zamiast kombinować zrobił bym zator na pół kilometra czekając na wjazd . Lepiej ? Wiadomo ze w realu się tak nie robi bo raz że strach "walić pod prąd " dwa mandat jak nic . Dodam że musiałem dostać się na tą stację bo po drodze na trasie nie miałem żadnej a już mi raz zabrakło paliwa . Każdy popełnia błędy ( nawet Wujek Bohun wpakował ostatnio w niewidzialną ścianę po drodze zaliczając 2 wypadki ),ale może zostawmy na chwilę moje niewątpliwie KARYGODNE zachowanie i pogadajmy o "No Colision Area" bo gdyby tam taki obszar był nie musiał bym popełniać tego ŚMIERTELNEGO błędu . A bałagan na stacjach to jest fakt . Dziś znowu miałem sytuację ze stacją gdzie gość nie mógł poradzić sobie z długą naczepą i zablokował wjazd na dobre kilka minut . Ale spokojnie koledzy tym razem zablokowałem cały pas . Zrobił się korek ludzie się wkurzali,ale co zrobić znowu "na oparach" a stacji w najbliższym otoczeniu brak .
  7. Nie wiem czy temat był już poruszany ( jeśli tak to sorry ) ale moim zdaniem "No Collision Area " powinien być również na stacjach . Bo czasem jak dużo ludzi się zbierze ( co w ATS rzadkie nie jest ) robi się niezły bałagan . Dowody ? :
  8. Akurat Volvo VN/VNL jest bardzo popularną ciężarówką w Stanach ( Hiob takim "lata " ) więc to wcale nie taki ewenement w USA . Ja osobiście czekam na VNL bo lubię Volvo .
  9. Dobra już doszedłem . Nie miało prawa działać bo wielce inteligentnie nie miałem uruchomionej kamery 0 . Teraz wszystko hula . Temat do zamknięcia .
  10. Witam Czy w ATS na singlu działa opcja szybkiej podróży ? Chodzi mi o komendę "goto" ? Chciałem przenieść się do jednego miasta,otwieram konsole wpisuje "goto Fresno " niby przyjmuje ale nie przenosi . Próbowałem wpisywać nazwę miasta w nawiasie ale wywala błędy .
  11. W zasadzie to dlaczego niby tego CB nie ma ? W serii 18Wos dało się to zrobić a w ETS2 czy w ATS nie ? Jakoś naprawdę trudno w to uwierzyć . Przecież ludzie o tym CB "marudzą " już od ETS pierwszego a SCS broni się przed tym pomysłem rekami i nogami jak przed zarazą jakąś . Nie rozumiem czemu .
  12. http://www.filmweb.pl/film/Konw%C3%B3j-1978-34019 Proszę
  13. A ok rozumiem . Patrzyłem kątem oka podczas gry nie doczytałem .
  14. Mi na Steam wyskoczył monit że jest już niby dostępna . Ale w salonie jej nie ma . Wie ktoś dlaczego ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.