Jump to content

luk2014

Veteran Driver IV
  • Posts

    14
  • Joined

  • Last visited

About luk2014

luk2014's Achievements

0

Reputation

  1. All done admin can close thic topic I didn't had client in My Documents....
  2. ok rozwiązane! nie miałem pliku client....
  3. Tylko na Multiplayer'ze i tak spełniam wymagania na ultra mam 120fps
  4. Siemka mam problem gdy odpalam ATS MP to nic się nie dzieje tylko mam czarny ekran jak bym wyłączył monitor żadnych dźwięków ani nic wiecie może o co chodzi? przeinstalowałem grę to samo z Mp i nic nadal to samo....
  5. I just reinstall game and MP and same thing anyone can help? ;-;
  6. ^^ When I launch game is just black screen nothing else... and I can't hear anything as I turned off the monitor I don't know what happened
  7. ^ SinglePlayer work... I will try reinstall whole game
  8. Guys I need help when I trying run ATS MP I have black screen.... I was trying reinstall and nothing... can you help me please
  9. luk2014

    SweetFX

    Siemka mam małe pytanie czy SweetFX (mod poprawiający kolory w grze) jest dozwolony i czy działa? Wiem trochę głupie pytanie ale wolę się upewnić żeby potem nie było Dzięki!
  10. Tak musimy się wymieniać zapisami żeby mieć to samo ;_; trochę bez sensu no ale cóż. Ok dzięki !
  11. Wszystko jest takie same dla każdego z nas
  12. Ale te przyczepy znikają tylko w tedy jak 2 osoby już wezmą a 3 dopiero kliknie że chce ją wziąć i jak wychodzi z tego okna to wyskakuje że zlecenie zostało anulowane ;_; da się z tym coś zrobić ? bo trochę tak bez sensu kupować tira i jeździć na szybkich zleceniach.....
  13. Siemka mam mały problem ostatnio zacząłem grać ze znajomymi i powiedzmy ja biorę jedną przyczepę a drugi znajomy drugą to trzeci już nie ma tej przyczepy i pisze że to zlecenie zostało anulowane i za każdym razem musimy wysyłać sobie save żeby razem pojeździć i mieć te same zlecenia tak wiem są szybkie zlecenia ale my jednak wolimy jeździć swoimi tirami. PS:Dzięki za pomoc i sorry jak źle nazwałem temat ale nie wiem jak inaczej by można THX!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.