Jump to content

Jackobson

Veteran Driver IV
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

About Jackobson

Jackobson's Achievements

0

Reputation

  1. czy ja nie po polsku mowie ? pobrałem wersje która jest aktualnie na stronie ... a to komunikat po probie uruchomienia ... http://zapodaj.net/47d6b2a942394.jpg.html
  2. no wlasnie sęk w tym, że nie moge właśnie grać po zainstalowaniu 1.9.1 .... nic dziwnego innego nie robilem
  3. PILNE ..... !!!!!!!!!!! chlopaki ... jak to sie stało że ETS na Steam nadal w wersji 1.18.1.3 a na MP wyszla aktualizacja do 1.19 .... przez co nie moge odpalić MP .... gdzie i jak moge tymczasowo przywrócić MP do poprzedniej wersji ?
  4. a co jeśli skończę zlecenie , wyłączam gre .... odpalam ponownie i okazuje się że bez względu na to gdzie skończyłem i tak startuje z miejsca gdzie znajduje się mój garaż .... gdzie tkwi problem ???
  5. wpisy zmienione ... czy jakieś kroki jeszcze mam poczynić żeby przywrócić zlecenia czy właśnie to powinno wsio naprawić ? P.S. mimo zmian w cfg nadal nie mam dostepu do zleceń
  6. o jaka konsole ci chodzi ... odpalam gre przez skrót multi, wybieram serwer, raz na jakis czas uda się że sie wczytają zlecenia ale czesto jest tak że skoncze jedno zlecenie, klepie T , przenosi mnie do menu a tu pusta lista i nie mam co wybrac , z zadnego miasta ... , restart gry tez nie zawsze pomaga
  7. wszystko ok, ale co jesli jeszcze nie mam wlasnej firmy i nie moge zresetować ekonomii i mimo kilkukrotnych ponownych uruchomień gry nadal nie widać zleceń ?
  8. Jackobson

    Crash Gry

    po 1sze , Łukaszku, koleżko sympatyczny, nie życze sobie tekstów że coś ze mną nie tak ... to że masz troszke wiecej postów na forum nie obliguje cie do szufladkowania ludzi .... nie masz ochoty udzielać odpowiedzi to zrób coś pożytecznego w domciu i pomóż rodzicom albo odrób lekcje ... na drugi raz zorientuj się wcześniej czy przypadkiem nie piszesz do kogos dużo starszego od siebie ... a wracając do sprawy ..... widzisz , zdarzylem juz wpaść na ten pomysł i po deinstalacji i usunięciu wszelkich pozostałości ponownie zainstalowałem grę i próbowałem wszystko uruchomić od zera właśnie tworząc nowy profil. a jeśli chodzi o czcionki to nie widziałem nigdzie zastrzeżeń żeby jakichś nie używać więc w czym jest problem którą czcionką piszę posty ....
  9. Jackobson

    Crash Gry

    jeszcze raz powtarzam, moja gra jest " goła " bez modów , dodatków, tak jak została zainstalowana czyli teoretycznie powinna być wolna od błędów .... więc skąd informacje o jakichś paintjobach .... wydawało mi się , że forum jest między innymi po to żeby wyszukać rozwiązania problemów a nie doczekać sie odpowiedzi typu " a mi działa , wsio jest ok, tobie nie działa to twoj problem ... "
  10. Jackobson

    Crash Gry

    sęk w tym że ja nie dodawałem , nie zmieniałem żadnych malowań, gra zainstalowana bez modów , dodatków, tylko powyższa aplikacja do grania multi ... wiec tym bardziej nie rozumiem w czym problem .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Jackobson

    Crash Gry

    o co kaman .... nawet ostatni update nie pomaga .... wywala na multi i w singlu .... podczas ładowania gry wyrzuca gre do pulpitu. widoczny komunikat : You were kicked from the game. Reason: Invalid accessory set detected. Please change your paintjob.
  12. o co kaman .... ostatni update też nie pomaga wywala na multi i w singlu .... podczas ładowania gry wyrzuca gre do pulpitu. widoczny komunikat : You were kicked from the game. Reason: Invalid accessory set detected.Please change your paintjob.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.