Jump to content

RafsonGames

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About RafsonGames

RafsonGames's Achievements

0

Reputation

  1. Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Temat do zamknięcia.
  2. @wpx_ Już odpowiadam: Żadna z tych opcji. Mam kanał na twitchu i zrobiłem własny tachograf, ogólnie chodzi o widzów na twitchu bo niektórzy będą się pytać "co wiozę, dokąd" itd. Więc o to chodzi. A co do DLC w 1 części pytania to już na nie odpowiedziałeś. Natomiast nie wiem do czego ma służyć serwer nr. 2.
  3. Witam. Otóż chcę rozpocząć przygodę z TruckersMP i mam kilka pytań dotyczących tej gry. Otóż, oswajam się z grą ETS 2 bez dodatków na single player i mam kilka pytań może to będą dla was głupie pytania, ale nie zaszkodzi zadać: 1. Czy można mieć założony profil od zera (bez kupionej ciężarówki, poziom 0 lub pierwszy nie pamiętam już itd.)? 2. Używam do Single Player pluginu o nazwie ETS2 Telemetry Server (https://github.com/Funbit/ets2-telemetry-server). Czy jest możliwość używania pluginu na serwerach TruckersMP? 3. Jak działa w ogóle ten serwer? W sensie jak to jest połączone z DLC i bez DLC i dlaczego są 2 serwery do EST 2 (nie licząc Moda Promods)? Proszę, aby odpowiedział na te pytania ktoś "z wyżej" niż zwykły gracz. Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.