Jump to content

CinekPL

Veteran Driver IV
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About CinekPL

CinekPL's Achievements

1

Reputation

  1. Jak chcesz poćwiczyć parkowanie z 2ma przyczepami z osiami skrętnymi polecam Farming Simulator 2015. Jak tam się nauczysz to inne podobne zestawy to pikuś
  2. Wystarczy, że nie na wszystkich spedycjach jest tyle miejsca, żeby można było wyznaczyć dodatkowe miejsca rozładunków... Chyba, że zaczną się masowe przebudowy/rozbudowy spedycji
  3. Teraz to podczas zorganizowanych Konwojów nikt nie powinien się zgubić .... ale napewno znajdą się Asy co się i tak zgubią
  4. Zrozumiałem. Zapraszamy na następne konwoje organizowane przez ETG
  5. miło słyszeć, że #001 Wam się podobał. Niestety daty jak narazie zostają bez zmian (soboty, godz. wieczorne) gdyż nie każdy, zwłaszcza ja nie będę mógł brać w nich udziału, bo praca mi to uniemożliwia. Do zobaczenia na KONTRAKCIE 002
  6. włączone kolizje na spedycjach??? życzę powodzenia z szansą na oddanie ładunku. wtedy będziesz miał drugi rotterdam w godzinach szczytu, bez admina online. pod warunkiem że w danym mieście będzie sporo graczy
  7. jak dla mnie to 5min na terenie firmy, a po oddaniu naczepy powinien wyswkoczyc komunikat: ODJEDŹ Z MIEJSCA NA ROZŁADUNEK!!!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.