Jump to content

erulogoss

Veteran Driver IV
  • Posts

    47
  • Joined

  • Last visited

About erulogoss

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland / Szczecin

Recent Profile Visitors

900 profile views

erulogoss's Achievements

7

Reputation

  1. jeśli korzystasz z pakietu MSI Afterburner wyłącz go lub zainstaluj najnowszą wersję BETA i wtedy odpal grę (wyłączenie tyczy się także innych programów nakładających dodatkowe informacje na obraz gry)
  2. wyłącz cały pakiet oprogramowania MSI i będziesz miał problem z głowy
  3. uruchamiałeś jako administrator ??
  4. jeśli korzystasz z oprogramowania MSI Afterburner wyłącz Riva Tuner nakładający na obraz gry informacje o karcie (lub inne oprogramowanie tego typu) i spróbuj uruchomić grę
  5. jeśli korzystasz z oprogramowania MSI Afterburner wyłącz Riva Tuner nakładający na obraz gry informacje o karcie (lub inne oprogramowanie tego typu) i spróbuj uruchomić grę
  6. jeśli korzystasz z oprogramowania MSI Afterburner wyłącz Riva Tuner nakładający na obraz gry informacje o karcie (lub inne oprogramowanie tego typu) i spróbuj uruchomić grę
  7. jeśli korzystasz z MSI Afterburner lub innych nakładek dodających informacje o stanie karty na obraz gry, wyłącz je i spróbuj uruchomić launchera
  8. jeśli korzystasz z pakietu oprogramowania MSI Afterburner wyłącz Riva Tuner (nakładający na obraz gry informacje o karcie) i spróbuj uruchomić luncher
  9. wygląda że masz problem z .NET Framework... pobierz i zainstaluj nową wersję 4.5 powinna być dobra: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653
  10. mój błąd... z w7 też powinno zadziałać...
  11. jeśli masz oryginalny system (od w8 wzwyż) to wystarczy że ściągniesz z pewnego źródła wersję 64bit i spokojnie będziesz mógł ją zainstalować korzystając z bieżącego klucza
  12. u mnie problemem był Riva Tuner z pakietu MSI Afterburner nakładający na obraz gry informacje o karcie tj. temperatura, obciążenie itp. Jeśli używasz tej lub innej nakładki która wyświetla takie informacje spróbuj ją wyłączyć i odpalić lunchera
  13. niestety moja kryształowa kula się zepsuła i nie umiem ustalić twojej konfiguracji sprzętowej oraz wersji windowsa (32 czy 64-bit)
  14. miałem taki sam problem - wyłączyłem XBOX DVR, sprawdziłem spójność plików - nic nie pomogło. Dziś dopiero przez przypadek trafiłem na posta który mnie naprowadził na rozwiązanie. Należy wyłączyć MSI Afterburner wraz z nakładką pokazująca statystyki (temp, obciążenie itp.) na ekranie gry. zadziałało to na moim radeonie x280
  15. @ewenement2k1 a to dla czego ?? jakiego masz procka i jakiego masz windowsa ?? generalnie wydaje mi się, że mam więcej FPS - czy to w mieście czy na trasie
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.